https://telegram.me/empireoflies

سوزش شکست در خبرگان و قربانیان دور از وطن

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دیروز در عرصه سیاسی کشور روز سرنوشت سازی بود در رای گیری دیروز  صبح مجلس خبرگان که بسیاری از چهره های سیاسی غیر معمم نیز حضور داشتند در نهایت با اکثریت قاطع آرا آیت الله جنتی به ریاست این مجلس انتخاب شد.آیت الله جنتی که از سال ها پیش همواره خار چشم دشمنان بود و در سال های اخیر به دلیل عملکرد انقلابی و ولایت مدار در شورای نگهبان در مرکز حملات دشمنان انقلاب و اسلام بوده یک بار دیگر مانند تیری بر پیشانی دشمنان فرود آمد و مجلس خبرگان ثابت نمود که چگونه با انتخاب خود می تواند دشمنان اسلام را مغموم و دل مرده نگه دارد.

پس از شکست جریان های پشت پرده که با حمایت های رسانه ای جبهه استکبار از مدت ها قبل در فکر روی کار آوردن یک گزینه منفعل در راس مجلس خبرگان بودند جریان رسانه ای غربی با اعوان وانصارش در حال زدن بر زیر میز است. این جریان ها در حال حاضر از جبهه های مختلف در صددند که یا این انتخاب را زیر سوال ببرند یا این که رای مردم را اساسا بدون فایده قلمداد کنند .البته در این میان افرادی هستند که به  دلیل سوزش بالای این شکست به صورت هیستریک پاچه هم مسلکی های خود را می گیرند و همدیگر را مقصر جلوه می دهند.

بی بی سی فارسی در این خصوص می نویسد:”برخی از کاربران ایرانی و خارج کشور در این فقره آنهایی را که به هر دو لیست توصیه شده از سوی آقای خاتمی رای ندادند مقصر انتخاب آقای جنتی می‌دانند و می گویند:جنتی رو هم از کسایی دارید که “به همه افراد هر دو لیست” با وجود همه تکرار می‌کنم ها رای ندادن! واسه خودشون بعضیا رو حذف کردن.و کاربر دیگری نوشته تکرار_می‌کنم کافی نبود. تهران پنجاه درصد شرکت نکردن، جنتی شاگرد آخر شد و … پس باز هم ایراد از کسانی‌ست که رای ندادند، نه کسانی که رای دادند”

رضا حقیقت نژاد هم نوشته:”تحلیلم اشتباه بود، پیامد شکست محافظه کاران محاسبه نکرده بودم و فقط یک طرف ماجرا را دیده بودم و شاید هم متاثر از فضای انتخابات بودم. در واقع شکست سنگین تندروها در تهران و حذف برخی چهره های ارشد و موثر آنها را منسجم تر کرد، موضع گیری (آیت الله)خامنه ای و برخی رویدادهای حاشیه ای هم کمک کرد و سبب شد که فضای درون مجلس خبرگان رهبری دوقطبی تر از همیشه باشد. شکست در انتخابات، موضوع ریاست را از حالت نمادین به حیثیتی تبدیل کرد وعکس آنچه نوشته بودم محقق شد. منتها این فقط نشان دهنده بی دقتی من روزنامه نگار در تحلیل پیامدهای انتخابات و ساختار مجلس خبرگان است”

البته برخی ها هنوز ذر خواب نوشین بامداد هستند و خود را رنگ می کنند و در توجیه این شکست می گویند درست است که آیت الله جنتی در انتخابات ریاست خبرگان پیروز شد ولی هنوز سی نفر از خبرگان به او رای ندادند و ما آن سی نفر را نماینده ملت می دانیم!!

به قول یکی از تحلیل گران داخلی که در این زمینه دستی بر قلم دارد”مسئله ما با غربگرایان ایرانی این نیست که آنها دموکرات یا لیبرالند و ما با دموکراسی یا لیبرالیسم مخالفیم؛ بلکه مسئله این است که این جماعت از هیچ اصولی تبعیت نمی کنند و اساسا خودشان هم نمی دانند دقیقا چه موجوداتی هستند!”

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme