https://telegram.me/empireoflies

سوروس: ترامپ نارسیست است و می‌خواهد جهان را نابود کند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«جورج سوروس» سرمایه‌دار صهیونیست آمریکایی در گفت‌وگو با روزنامه آمریکایی «واشنگتن‌پست» ضمن انتقاد از سیاست‌های «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا، وی را مقصر آشفتگی‌های کنونی در جامعه دانست و گفت که «هر آنچه که می‌تواند اشتباه پیش برود، اشتباه پیش رفته است».

این سرمایه‌دار ۸۷ ساله آمریکایی در ادامه رئیس‌جمهور آمریکا را متهم کرد که «تمایل دارد جهان را نابود کند».

وی اینگونه توضیح داد: «هرچه خطر بزرگتر باشد و هرچه تهدید بزرگتر باشد، بیشتر احساس می‌کنم مشغول مقابله با آن هستم».

سوروس در بخشی از مصاحبه خود گفت:‌«حرف زدن به صورت مؤثر برایم بسیار دشوار است زیرا ممکن است سخنانم تحریف شود و علیه من استفاده شود».

این سرمایه‌دار صهیونیست که از پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا در حیرت است، گفت: «ظاهراً من در خیال واهی خود به سر می برم».

طبق گزارش روزنامه انگلیسی «دیلی‌ میل»، سوروس قصد دارد حدود ۱۵ میلیون دلار در انتخابات ۲۰۱۸ کنگره آمریکا هزینه کند  اما از قبل با مخالفت‌هایی روبرو شده است زیرا چندین تلاش وی برای انتخاب بازپرس‌های بخش قضایی در کالیفرنیا با شکست مواجه شد و در انتخابات روز سه شنبه شکست خوردند.

وی اینگونه گفت: «ما در کالیفرنیا تلاش بیهوده کردیم».

سوروس در ادامه انتقاد از سیاست‌های رئیس‌جمهور آمریکا، ترامپ را یک «نارسیست» توصیف کرد که خود را یک قدرت تمام عیار می داند.

انتهای پیام/فارس

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

سرمایه‌دار صهیونیست آمریکا در مصاحبه با یک روزنامه آمریکایی تأکید کرد «دونالد ترامپ» «نارسیست» (خودشیفته) است و تمایل دارد جهان را نابود کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme