https://telegram.me/empireoflies
در پی حمله خشونت بار نظامیان هندی و هندوهای متعصب به مسلمانان طی هفته گذشته سوختن ۹ مسجد و صدها جلد قرآن کریم نیز تائید شد.

سوختن کامل ۹ مسجد و صدها جلد قرآن کریم در حمله هندوها به مسلمانان

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدولت دهلی نو از سوختن کامل ۹ مسجد و صدها جلد قرآن کریم در حمله هندوهای متعصب به مسلمانان نیز پرده برداشت.

ملت تایمز ضمن انتشار گزارشی در این زمینه نوشت مساجدی که توسط هندوها آتش زده شده اند از بزرگترین و مهم ترین مساجد دهلی نو بوده اند.

هندوها ضمن حمله به ساختمان مساجد تلاش کردند تا به مناره های آنها نیز خسارت وارد کنند ولی فضای داخلی مسجد را به کلی نابود کرده اند.

طی حمله افراط گرایان صدها جلد قرآن کریم و کتب ادعیه و زیارات نیز به آتش کشیده شده است که خشم مسلمانان هندی را در پی داشته است.

شدت خسارات وارده به این مساجد تاحدی است که هنوز هم نمازگزاران نمی توانند در این مساجد نماز به جای آورند.

به گفته شاهدان عینی هندوهای متعصب ناگهان به ساختمان مسجد حمله کردند و سپس با ورود به فضای داخلی تمام اموالی را که می شد به آتش کشید آتش زدند.

افراط گرایان اموال موجود در این مساجد را به غارت برده و حتی فرش های داخل مسجد را نیز به آتش کشیدند.

به گفته منابع محلی در حمله شدید هندوهای متعصب به مسلمانان که سه روز ادامه پیدا کرد حداقل ۵۰ مسلمان کشته شدند و بیش از ۴۰۰ نفر نیز زخمی شدند.

انتشار کلیپی که نشان می داد هندوها حتی به بانوان مسلمان نیز رحم نکرده و آنها را زنده به گور کرده اند خشم مسلمانان در سراسر جهان را برانگیخته است.

انتهای پیام/تسنیم

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme