https://telegram.me/empireoflies

سوت و کف ضدانقلاب برای سخنان نماینده مجلس!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یکی از کارهای روزمره رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و ضدانقلاب آن است که در بین رسانه‌های داخلی و در میان سخنان مقامات و مسئولان کشوری و لشکری می‌گردند تا سوژه‌ای پیدا کرده و با استفاده از آن به خبرپراکنی و شایعه‌سازی دست بزنند و وظایف محوله خود را انجام دهند.

یکی از خبرهایی که در هفته‌های اخیر به سوژه رسانه‌های معاند تبدیل شده بود، سخنان یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی بود که منجر به سواستفاده دشمنان ملت ایران شد. «غلامعلی جعفرزاده» نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس، چندی پیش در مصاحبه‌ای گفته بود: “چه خوب است مبارزه با فساد از دفتر خود رهبری شروع شود. فساد در ساختار کشور دامنه‌دار شده و جا خوش کرده و من هیچ امیدی ندارم که این قانون بتواند جلوی این حجم فساد را بگیرد.”

«ایران وایر» وبسایت وابسته به CIA که توسط یکی از مهره‌های سوخته آمریکایی اداره می‌شود، با بهره‌برداری از این سخنان، در بازتاب گسترده آن افزود: “از دفتر علی خامنه‌‌ای و برخی از مسئولان آن به عنوان یکی از مهمترین عوامل گسترش فساد در ایران نام برده می‌شود که پشت پرده از برخی مفسدان کلان اقتصادی حمایت می‌کنند.”

همان‌طور که در بالا دیدید، سخن یکی از مسئولان که احتمالاً با نیت خوبی مطرح شده، اما چون به شیوه نامناسبی بیان شد، سبب سواستفاده دشمنان ملت ایران قرار گرفت. به همه مسئولان کشور بخصوص نماینده مذکور توصیه می‌شود به‌جای بیان اینگونه سخنان، ابتدا مبارزه با فساد را خانه، دفتر و اطرافیان خود آغاز کنند و توجه کنند که چه کسانی برای بیان سخنان آنها سوت و کف می‌زنند و سبب شادی و سواستفاده دشمنان نشوند.

انتهای متن/

یکی از کارهای روزمره رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و ضدانقلاب آن است که در بین رسانه‌های داخلی و در میان سخنان مقامات و مسئولان کشوری و لشکری می‌گردند تا سوژه‌ای پیدا کرده و با استفاده از آن به خبرپراکنی و شایعه‌سازی دست بزنند و وظایف محوله خود را انجام دهند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme