https://telegram.me/empireoflies

سواستفاده رژیم صهیونیستی از دانشجویان در فیس‌بوک

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل ازمشرق در بحران جاری تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه، شبکه‌های اجتماعی همچون توییتر و فیس‌بوک به خدمت این رژیم درآمده‌اند و کاربرهای مختلف مطالبی در حمایت از رژیم صهیونیستی و مقصر خواندن نیروهای مقاومت منتشر می‌کنند.

در حالی که با نگاه اولیه اینطور به نظر می‌رسد که تعداد زیادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی‌،حامی رژیم صهیونیستی هستند اما اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد این جریان‌سازی‌های فیس‌بوکی و توییتری، دست‌ساز دولت اسرائیل است.

استفاده از دانشجویان صهیونیست به عنوان کاربر شبکه‌های اجتماعی، از آگوست سال ۲۰۱۳ افشا شد که دفتر نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم اشغالگر قدس از برنامه دولت اسرائیل برای اختصاص کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان به منظور استفاده از توان آنها برای تولید مطالب حامی اسرائیل در شبکه‌های اجتماعی خبر داد.

دانشجویان متقاضی همکاری در این پروژه‌ها به چند سطح تقسیم شده‌اند. سطح بالا نقش هماهنگ‌کننده را بر عهده دارد که از کمک هزینه تحصیلی کامل برخوردار خواهد شد. در زیرمجموعه هر یک از این هماهنگ‌کننده‌ها، مسئولان بخش‌های زبان، گرافیک و تحقیقات قرار دارند که از کمک‌هزینه‌های پایین‌تر برخوردار می‌شوند. در سطح آخر هم فعالان دانشجویی قرار دارند که حداقل کمک‌هزینه تحصیلی را دریافت می‌کنند.

چند ماه پیش و پس از اعلام این پروژه، نتانیاهو در یک نشست خبری با تقدیر از متقاضیان پیوستن به این پروژه، خطاب به آنان گفت: «ما اکنون در چهار جبهه مشغول هستیم: جبهه نظامی، جبهه داخلی، جبهه دیپلماتیک و جبهه دیپلماسی عمومی… ما باید برای حقیقت مبارزه کنیم، برای واقعیات، و کمک شما بیش از طلا می‌ارزد… شما با صنعت دروغ‌سازی مبارزه می‌کنید.»

مسئول اجرای این پروژه در دولت رژیم صهیونیستی، دانی زیمن از مسئولان دیپلماسی عمومی این رژیم است که تفکرات ضد اسلام شدیدی دارد. وی اخیرا با آغاز ماه رمضان، در صفحه فیس‌بوک خود با اهانت به مسلمانان نوشته بود: «آیا روزه‌داری در ماه رمضان به این معنا است که مسلمانان در طول روز از خوردن یکدیگر خودداری می‌کنند؟» این اظهارنظر توهین‌آمیز وی حتی مسئولان این رژیم را نیز به واکنش واداشت به طوری که وی را از این پروژه کنار گذاشتند.

استفاده رژیم صهیونیستی از دانشجویان برای کارهای رسانه‌ای

دانی زیمن

سال گذشته هم افشا شده بود که رژیم صهیونیستی به دانشجویان این کشور که پیام‌های آنلاین در حمایت از اقدامات این رژیم منتشر کنند، برای ۵ ساعت کار در هفته، ۲۰۰۰ دلار حق‌الزحمه پرداخت می‌کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme