https://telegram.me/empireoflies

سوء استفاده جنسی از کودکان در اروپا

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزنامه تایمز انگلیس از ناپدید شدن ۱۰ هزار کودک مهاجر و پناهجو تنها در طول یکسال اخیر در اروپا و احتمال سوء استفاده جنسی از آن‌ها خبر داد.

روزنامه تایمز در شماره امروز خود در گزارشی به قلم دیوید شاتر در برلین و انتی کارساوا در آتن از ناپدید شدن هزاران کودک مهاجر در آلمان – در کوران هرج و مرجِ ایجاد شده همزمان با سرازیر شدن بیش از یک میلیون مهاجر به اروپا – خبر داد.

این روزنامه نوشت: ناپدید شدن بیش از ۵۸۰۰ کودک مهاجر فقط در طول یکسال گذشته در آلمان گزارش شده است. این مسئله نگرانی‌هایی را درباره وجود باندهای تبهکار ایجاد می‌کند که کودکانی را – که بدون اعضای خانواده‌هایشان وارد (اروپا) می‌شوند- برای سوء‌استفاده جنسی از آنها می‌ربایند.

روزنامه تایمز افزود: این اعتقاد وجود دارد که بیشتر کودکان ناپدید شده از افغانستان، سوریه، مراکش، اریتره و الجزایر آمده باشند.

این روزنامه به نقل از دولت آلمان آورده است: برخی از ناپدیدشدگان ممکن است به کشورهای دیگر رفته باشند؛ باوجود اینکه سن آنها از ۱۴ سال تجاوز نمی‌کند.

این گزارش بعد از آن منتشر شد که پلیس اروپا (یورو پل) بیانیه‌ای را درباره کودکان ناپدید شده منتشر کرد که تعداد آنها را در طول سال گذشته در حدود ۱۰ هزار نفر برآورد شده است و بسیاری از آنها در ایتالیا ناپدید شده‌اند.

این گزارش افزود: شک و تردیدهایی درباره قاچاقچیان وجود دارد که کودکان را در سفری خطرناک با خود آورده‌اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام/

روزنامه تایمز انگلیس از ناپدید شدن ۱۰ هزار کودک مهاجر و پناهجو تنها در طول یکسال اخیر در اروپا و احتمال سوء استفاده جنسی از آن‌ها خبر داد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme