https://telegram.me/empireoflies
باند‌های قاچاق در انگلیس عمداً افراد بی خانمان را هدف سوء استفاده قرار داده تا از آنان برای ارتکاب جرایم استفاده کنند.

سوء استفاده از بی خانمان‌ها در انگلیس؛ برده‎داری مدرن در انگلیس روند صعودی به خود گرفت

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبر اساس تحقیقات انجام شده از سوی یک موسسه خیریه مبارزه با برده داری، ۷ درصد از افراد بی خانمان در انگلیس در میان قربانیانی هستند که در برده داری مدرن مورد سوء استفاده قرار می‌گیرند.

به گفته این موسسه خیریه، باند‌های قاچاق در انگلیس عمداً افراد بی خانمان را هدف سوء استفاده قرار داده تا از آنان برای ارتکاب جرائم بهره بجویند.
در ماه اکتبر سال ۲۰۱۶ افراد بی خانمان در ۲۷۶ مورد از برده داری مدرن مورد سوء استفاده قرار گرفتند.
سوء استفاده کاری نوع اصلی استثمار به شمار می‌آید که ۵۴ درصد موارد و ۳ چهارم قربانیان به طور مستقیم تماس‌هایی از سوی پلیس، فعالان، متخصصان مراقبت‌های بهداشتی و برده داری مدرن دریافت کردند.
اندور اسمیت مدیر اجرایی خیریه بی خانمان‌ها می‌گوید، قاچاقچیان اغلب اعتماد افراد بی خانمان را در گرم خانه‌ها با وعده‌های دروغین مالی و رسیدن به موفقیت فریب می‌دهند و مورد سوء استفاده قرار می‌دهند.
بر اساس آمار جهانی برده داری، در انگلیس دست کم ۱۳۶ هزار نفر برده مدرن وجود دارد که این آمار ۱۰ برابر بیشتر از آمار دولتی در سال ۲۰۱۳ است.
راشل هارپر مدیر خدمات بردگی مدرن گفته است که در شیوه‌های استخدام رایج افرادی را هدف قرار می‌دهند که بیشتر به دلیل فقر مالی، اعتیاد و موانع زبان آسیب پذیر‌تر هستند.
بیش از ۳۵۰ نفر از قربانیان بین ماه اکتبر ۲۰۱۶ و ماه آوریل ۲۰۱۹ قبل و بعد از بردگی بی خانمان بوده‎اند.

انتهای پیام/میزان

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme