https://telegram.me/empireoflies

سوءاستفاده مجری ضدانقلاب از سخنان نسنجیده برخی مقامات سابق

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «کامبیز حسینی» از عوامل رسانه‌های بیگانه در سال‌های اخیر است که بارها به سیاست‌های دولت آمریکا خدمت کرده و به ارزش‌ها و اعتقادات ملت ایران توهین نموده است.

در حدود یک سال گذشته که «کامبیز حسینی» برنامه جدید به‌نام «پارادوکس» را تولید می‌کند، مجبور شده برای امرار معاش و کسب درآمد به هر اقدامی تن دهد. به‌طوری که در ماه‌های اخیر ارتباط او با محافل بهائی برملا شده و مشخص گردید که وی در مقابل حمایت و تبلیغ برای اعضای این فرقه ضاله و افکار منحرفشان، از آنها مبالغی دریافت کرده است.

این مجری رسانه‌های بیگانه که چند سال پیش به دلیل فساد اخلاقی و فحاشی به یکی از کارکنان زن، از شبکه «صدای آمریکا» اخراج شده بود، پس از حضور در «رادیو فردا» برای ادامه حیات، تن به هر اقدامی داد و حتی علیه کشورش موضع گرفت و ایران را به حمایت از تروریست متهم کرد.

«کامبیز حسینی» که در ایران سابقه فساد اخلاقی و حتی بازداشت دارد، در این سالها که در آمریکا بوده، خود را بسیار به دولت این کشور وابسته و مدیون می‌داند و همواره در برنامه‌هایش سخنان مقامات آمریکایی را ترجیه و در قالب طنز تکرار و ماله‌کشی می‌کند.

وی که در سال ۸۸ یکی از حامیان فتنه و اغتشاشات بود، در جدیدترین برنامه‌اش به بهانه آنکه موجی از یادآوری خیانت ضدانقلاب در ایام فتنه توسط فعالان انقلابی در شبکه‌های اجتماعی آغاز شده، از این موضوع ابراز ناراحتی کرد و از طرفداران خود خواست تا هیچ‌گاه جنبش سبز را فراموش نکرده و یاد آن را زنده‌نگهدارند!

این مجری «رادیو فردا» در بخش دیگری از برنامه‌اش سعی کرد موضوعی حاشیه‌ای در فضای سیاسی این روزهای کشور را به موضوع اصلی بدل کند. او در این برنامه سخنان یکی از مقامات سابق کشور علیه دستگاه قضایی و پاسخ مقامات قوه‌قضائیه را بزرگ نمایش داد و با لحنی طنز و هجو، سعی کرد اساس نظام جمهوری‌اسلامی را بکوبد و عقده‌های خود و دیگر عناصر ضدانقلاب علیه نظام جمهوری‌اسلامی برطرف کند.

متاسفانه سخنان برخی از مسئولان فعلی و سابق در هفته‌های اخیر آب در آسیاب دشمنان و مزدبگیران دولت‌های بیگانه ریخته و سبب سیاه‌نمایی درباره وضعیت کشورمان شده است. بجاست تا برخی از مقامات کشوری که در گذشته هم خدمات زیادی انجام داده‌اند، از سوءاستفاده دشمنان ایران و اسلام از سخنانشان جلوگیری کرده و مانند ایام فتنه سال ۸۸ زمینه دشمنان شاد کردن را فراهم نکنند.

 

انتهای متن/

«کامبیز حسینی» از عوامل رسانه‌های بیگانه در سال‌های اخیر است که بارها به سیاست‌های دولت آمریکا خدمت کرده و به ارزش‌ها و اعتقادات ملت ایران توهین نموده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme