https://telegram.me/empireoflies

سوءاستفاده ضدانقلاب از تجمعات ضد رژیم آل‌سعود

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از انتشار خبر تعرض ۲ مامور سعودی فرودگاه جده عربستان به دو نوجوان ایرانی، در روزهای اخیر تجمعات مختلفی در مقابل سفارت عربستان‌سعودی در تهران و کنسولگری این کشور در مشهد انجام شده است.

در حالی که این تجمعات در اعتراض به جنایت ماموران سعودی بصورت خودجوش و اکثراً با حضور افراد انقلابی و مومن انجام شده، اما رسانه‌های ضدانقلاب و سلطنت‌طلب تلاش می‌کنند از این موقعیت سوءاستفاده کرده و آن را به نام خود تمام کنند و بگویند که مردم با فراخوان آنها در این تجمعات حضور پیدا می‌کنند.

رسانه‌های ضدانقلاب و سلطنت‌طلب تلاش می‌کنند از این آب گِل‌آلود ماهی گرفته و بر موج اعتراضات سوار شده و موضوع تعرض ماموران سعودی به ۲ نوجوان ایرانی را به دعوای بین عرب و عجم ربط دهند. این رسانه‌ها طی خطی مشترک، در انتهای اکثر خبرها و گزارش‌های خود تلاش می‌کنند مخاطبینشان را نسبت به سفر حج تمتع و سفر زیارتی عمره بدبین کرده و این سفرهای زیارتی را کار بیهوده‌ای قلمداد کنند.

به‌نظرمی‌رسد در شرایط حساس منطقه‌ای، هر حرکت و اجتماعی از جمله تجمعات باید درنهایت آرامش و ادب و بدور از شعارهای ناصحیح و حتی شبه‌نژادپرستانه انجام شود و اسباب هیچ‌گونه بهانه‌جویی و سوءاستفاده از دشمنان فراهم نگردد و هیچ تحمیل هزینه‌ای بر کشور به همراه نداشته باشد.

در برگزاری تجمعات مذکور، افراد مطلع حاضر در جمع باید با کنترل این تجمع، درتضمین آرامش و جلوگیری از سوءاستفاده به نفع هر حاشیه‌ی ضرر زننده به وجهه بین‌المللی کشورمان، تمام توان‌شان را به‌کار بگیرند.

مسئولان ذی‌ربط نیز باید سعی کنند مطالبات مردمی را پیش از تجمعات پیگیری کنند، زیرا رَسم شدن تجمعات متعدد و به‌هر بهانه‌ای، از جنبه‌های امنیتی ملی خوب نیست و ممکن است به میدانی برای سوءاستفاده عناصر ضدانقلاب و متخاصم تبدیل شود.

انتظار می‌رود هرگونه تجمعات و اعتراضات در موضوع اخیر یا دیگر موضوعات تنها با مجوز وزارت کشور و دستگاه‌های مسئول انجام شده و در برابر تجمعات غیرقانونی ایستادگی شود؛ زیرا قانون باید فصل‌الخطاب همگان باشد.

به‌یاد داریم که سال گذشته برخی از نیروهای انقلابی و مذهبی در موضوع برخورد با مظاهر بی‌حجابی و بی‌بند و باری به دنبال برگزاری تجمع برابر وزارت کشور بودند که به سبب صادر نشدن مجوز از سوی دستگاه‌های مربوطه، این افراد از قانون تمکین کرده و از برگزاری تجمع صرف‌نظر کردند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme