https://telegram.me/empireoflies

سوءاستفاده «ربع پهلوی» از دو فوتبالیست پرسپولیس!! + عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه‌هایی که روز به روز شاهد تضعیف جایگاه «ربع پهلوی» در بین گروه‌های مختلف اپوزیسیون بخصوص سلطنت‌طلبان هستیم، اختلاف و درگیری بین عناصر سلطنت‌طلب و پادشاهی‌خواه افزایش چشمگیری داشته و کمتر روزی است که شاهد یک دعوا بین این دسته از مخالفان جمهوری‌اسلامی در فضای مجازی و حتی فضای حقیقی نباشیم.

بی‌کفایتی و بی‌عرضگی «ربع پهلوی» سبب شده تا بخصوص در ماه‌های اخیر بسیاری از سلطنت‌طلبان دست به اقدامات دیگری بزنند تا به هر شیوه ممکن که شده حداقل وضعیت خود را بهتر کنند. در این راستا، شاهد هستیم که در هفته‌های اخیر خبرهایی درباره افزایش شکاف بین اعضای شورای منحله موسوم به «شورای ملی ایرانیان» تحت ریاست «ربع پهلوی» منتشر شده و هر روز شاهد ایجاد و تعمیق انواع گسست در تشکیلات و گروه‌های سلطنت‌طلبان هستیم.

در شرایط موجود که «ربع پهلوی» اندک یاران دیروزش را هم از دست داده، او و حلقه مافیایی اطرافش، به روش‌های جدید برای خودنمایی و ابراز وجود متمسک شده‌اند. برای نمونه، در پی آلودگی هوا و برخی کمبودها در استان‌های جنوبی کشور بخصوص خوزستان، «ربع پهلوی» و معدود نوچه‌هایش، همسو با گروه‌های تجزیه‌طلبِ غرب کشور، از مردم خواسته بودند در تجمعاتی در سراسر کشور در حمایت از مردم خوزستان شرکت کنند. اما در واقع هدف چیز دیگری بود و «ربع پهلوی» که اخیراً از سر بدبختی و حقارت با رژیم آل‌سعود ارتباط برقرار کرده، با اعلام فراخوان، کوشید تا از گروه‌های تجزیه‌طلب پان‌عرب مانند «الاحوازی» پشتیبانی و برای فعالیت آنها مجالی ایجاد نماید. هرچند که اینگونه فراخوان‌ها همواره با هوشیاری مردم آگاه خوزستان و دیگر نقاط کشور بی‌ثمر بوده است اما «ربع پهلوی» که در خیانت به ملت ایران در حال رقابت با تروریست‌های منافقین است، به این موضوع اکتفاء نکرده و با سوء استفاده از برخی چهره‌های هنری و ورزشی و با کمک نرم‌افزارهای ویرایش عکس مانند فتوشاپ، می‌کوشد تا از مشکلات محیط زیستی در جنوب کشور بخصوص خوزستان در جهت اهداف دشمنان ایران‌، سوءاستفاده سیاسی و امنیتی کند.

تصویر از گروه سلطنت‌طلب تلگرامی

برای نمونه در روزهای اخیر «ربع پهلوی» و نوچه‌هایش در فضای مجازی، با تولید تصویری فتوشاپی از دو بازیگن محبوب و ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس تهران، تلاش کردند تا از احساسات فعالان شبکه‌های اجتماعی در جهت اهداف شوم خود سوءاستفاده نمایند. نوچه‌های «ربع پهلوی» و شورای به‌ اصطلاح ملی او، با فوتوشاپ کردن عکس «سید جلال حسینی» و «حسین ماهینی» دو فوتبالیست ایرانی، تلاش کردند تا با سوء استفاده از محب.بیت این دو ورزشکار، هواداران آنها را هم منحرف کنند اما این عکس فتوشاپی آنقدر ابتدایی و سطحی و سخیف بود که از سوی خود هواداران «شورای ملی ایران» نیز مورد انتقاد قرار گرفت و حقیقت ماجرا برملا شد.

همین سوءاستفاده خود «ربع پهلوی» از عکس‌های فتوشاپی و افراد معروف نشان دهنده ضعف آنهاست که وادارشان می‌کند از هر ابزاری برای پیشبرد اهداف شومشان استفاده نموده و هر دروغی را به خورد مخاطبین دهند. از سویی دیگر افشای این دروغ «ربع پهلوی» توسط خود اعضای گروه تلگرامی منتسب به او و سلطنت‌طلبان منتقد، نمونه‌ای کوچک از اختلاف عمیق بین آنها و حتی اعضای شورای به‌اصطلاح ملی ایران است.

این عکس آنقدر سریع و بی‌توجه فتوشاپ شده که گاف‌های بسیاری در آن دیده میشود.

انتهای پیام/

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه‌هایی که روز به روز شاهد تضعیف جایگاه «ربع پهلوی» در بین گروه‌های مختلف اپوزیسیون بخصوص سلطنت‌طلبان هستیم، اختلاف و درگیری بین عناصر سلطنت‌طلب و پادشاهی‌خواه افزایش چشمگیری داشته و کمتر روزی است که شاهد یک دعوا بین این دسته از مخالفان جمهوری‌اسلامی در فضای …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme