https://telegram.me/empireoflies

سوءاستفاده بیگانگان از مراسم تشییع مرحوم هاشمی ناکام ماند + عکس

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند ساعت از غروب خورشید روز یکشنبه ۱۹ دی‌ماه امسال گذشته بود که خبر درگذشت حجت‌الاسلام علی‌اکبر هاشمی رفسنجانی از موثرترین افراد در وقوع انقلاب اسلامی و دارای مسئولیت‌هایی مانند ریاست جمهوری اسلامی ایران، ریاست مجلس شورای اسلامی، ریاست مجلس خبرگان رهبری و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و … رسانه‌ای شد.

از زمان انتشار خبر درگذشت مرحوم حجت‌الاسلام و مسلمین هاشمی بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان وابسته به دولت‌های غربی و دنباله‌های داخلی آنان تلاش کردند تا بخصوص مراسم تشییع و خاکسپاری این یار دیرین امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای را به جنجال بکشند و به قول معروف از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

مراسم تشییع و خاکسپاری مرحوم هاشمی با آنکه به گفته بسیاری از فعالان سیاسی ایرانی و غیرایرانی به نشانه‌ای از وحدت ایرانیان تبدیل شد، اما رسانه‌های بیگانه که موفقیت خود را در ایجاد درگیری و اغتشاش در ایران می‌دانند، سعی کردند با بهره‌برداری جهت‌دار ا حضور طیف‌ها و سلایق سیاسی مختلف در مراسم مذکور، ساز تفرقه را کوک کرده و از این فرصت اتحاد ملی برای ایجاد شکاف و دشمنی بین اقشار مختلف مردم استفاده کنند.

مراسم تشییع و تدفین حجت‌الاسلام هاشمی رفسنجانی در حالی در جوار مزار امام خمینی(ره) با حضور صدها هزار نفر از مردم انقلابی تهران و دیگر شهرها و مسئولان و چهره‌های سیاسی با سلایق مختلف برگزار شد که رسانه‌های بیگانه خواستند با پرداخت به حواشی، اصل موضوع را به حاشیه ببرند.

رسانه‌هایی مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» که در زمان فتنه ۸۸ نیز بر آتش اغتشاشات می‌دمیدند، سعی کردند با بزرگ کردن شعارهای حاشیه‌ای چند ده نفر، اصل موضوع و کل مراسم را تحت‌شعاع قرار دهند. این رسانه‌های بیگانه با انتشار اخباری فوری از شعارهای ساختارشکنانه چند نفر در گوشه‌ای مراسم تشییع مرحوم هاشمی، ضمن سوءاستفاده سیاسی از این مراسم، در جهت ایجاد ناامنی اقدام نمودند.

نمونه‌ای از واکنش شیطنت‌آمیز و خباثت‌آلود رسانه‌های بیگانه به مراسم تشییع مرحوم هاشمی در ذیل آمده است:

تصویر از وبسایت «صدای آمریکا»

تصویر از وبسایت «رادیو فردا»

تصویر از وبسایت «رادیو فردا»

اما حقیقت آن است که ملت انقلابی و همیشه در صحنه ایران، با این حضور یکپارچه در مراسم تشییع و خاکسپاری مرحوم هاشمی به خوبی نشان دادند که برخی اختلافات سیاسی نمی‌تواند اتحاد آنان را تحت‌تاثیر قرار داده و به دشمنان فرصت سوءاستفاده و ایجاد تفرقه دهد.

به راستی شعارهای یکپارچه و متحدانه مانند «ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند»، «این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده» و امثالهم در حمایت از ولایت‌فقیه و رهبری، خاری در چشم دشمنان نظام مقدس جمهوری‌اسلامی بود و پرداختن به برخی حاشیه‌های ناچیز نتوانست آنان را در راه رسیدن به اهداف شومشان کمک کند.

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند ساعت از غروب خورشید روز یکشنبه ۱۹ دی‌ماه امسال گذشته بود که خبر درگذشت حجت‌الاسلام علی‌اکبر هاشمی رفسنجانی از موثرترین افراد در وقوع انقلاب اسلامی و دارای مسئولیت‌هایی مانند ریاست جمهوری اسلامی ایران، ریاست مجلس شورای اسلامی، ریاست مجلس خبرگان رهبری و ریاست مجمع …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme