https://telegram.me/empireoflies

عجز رسانه‌ای «ربع پهلوی»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گروه‌های مختلف اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی در حالی که این روزها درگیر اختلافات و منازعات داخلی خود هستند و از سرنگونی نظام جمهوری‌اسلامی ناامید شده‌اند، اما همواره تلاش می‌کنند با سوءاستفاده از برخی تجمعات قانونی در ایران، حداقل در بین حامیان خارج‌نشینشان، خود را دارای پشتوانه مردمی در داخل نشان دهند.

در یکی از نمونه‌ها، رسانه‌های وابسته به شورای تحت‌امر «ربع پهلوی» آخرین بازمانده خاندان پهلوی، طی روزهای اخیر با سوءاستفاده از تجمع قانونی جمعی از کارگران و بازنشسته‌ها در تهران، تلاش نمودند این تجمع رو به نام خود ثبت کنند و ادعا نمایند که تجمع‌کنندگان حامی «ربع پهلوی» هستند!

تصویر از صفحه فیسبوک «شورای ملی ایران»

تصویر از صفحه فیسبوک «شورای ملی ایران»

این نخستین‌بار نیست که رسانه‌های تحت‌امر «ربع پهلوی» که از ثروت بادآورده او ارتزاق می‌کنند، از روی عجز و ناتوانی، به سوءاستفاده از تجمعات و برخی مشکلات داخل کشور می‌پردازند.

رسانه‌های وابسته به دولت‌های بیگانه و اپوزیسیون در سالهای اخیر تلاش می‌کنند با سوءاستفاده و بهره‌برداری رسانه‌ای حتی از تجمعات قانونی و مجوزدار، تصویری بسته و خفقان‌زده از جامعه ایران به مخاطبین خود ارائه دهند.

این رسانه‌ها می‌کوشند تا هرگونه تجمع و اعتراض مسالمت‌آمیزی در ایران را به نام “اعتراضات سیاسی و ضد جمهوری‌اسلامی” معرفی کنند. یکی دیگر از اهداف رسانه‌های اپوزیسیون، تحریک دستگاه‌های انتظامی و امنیتی ایران برای برخورد با اینگونه تجمعات است، تا از این طریق به بهره‌برداری رسانه‌ای ضد جمهوری‌اسلامی پرداخته و وضعیت آزادی‌بیان و آزادی تجمعات در ایران را وخیم جلوه دهند.

این در حالی‌ست که در بسیاری از تجمعات قانونی که به‌طور طبیعی روزانه در سطح کشور انجام می‌شود، شرکت‌کنندگان با حمل پوسترها و دست‌نوشته‌هایی، حمایت خود از نظام‌اسلامی را ابراز می‌کنند، البته رسانه‌های بیگانه همواره این تصاویر را سانسور کرده و در جهت اهداف خود خبرپراکنی می‌کنند.

انتهای پیام/

گروه‌های مختلف اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی در حالی که این روزها درگیر اختلافات و منازعات داخلی خود هستند و از سرنگونی نظام جمهوری‌اسلامی ناامید شده‌اند، اما همواره تلاش می‌کنند با سوءاستفاده از برخی تجمعات قانونی در ایران، حداقل در بین حامیان خارج‌نشینشان، خود را دارای پشتوانه مردمی در داخل نشان دهند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. مشکلات اقتصادی زیاد
    خسته ایم
    گرفتاری زیاد داریم
    اما ادم خیلی ** باس باشه تا به اراجیف اینا گوش بده و دوباره باورشون کنه .. هرچند که اینروزها مردم از سر نادانی و جهالت خیلی از پسر شاه حرف میزنن البته از روی نداری و .. بیشتر عدم آگاهی
    یکی چند روز پیش میگفت ای جان شاه کجا هستی که .. منم سریع براش از گذشته و تاریخ گفتم و اینکه اگه الان گرفتاری داریم .. اونموقع چقدر بدبخت تر بودیم .. اونم یکم که فکر گفت ………….. یعنی یجورایی تایید کرد حرفامو ولی بازم میگم چون مشکلات اقتصادی زیاد شده .. همه دنبال یک ناجی میگردن و البته بیشتر از رو عدم اگاهی و .. که یکسری از پسر شاه حرف میزنن

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme