https://telegram.me/empireoflies

سنگ روی یخ شدن BBC در حمایت از تروریست‌ها

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز پیش در اقدامی توسط دستگاه قضایی کشورمان چند تن از عناصر تکفیری و گروهک تروریستی موسوم به توحید و جهاد در زندان رجایی شهر اعدام شدند این افراد که از سال ۸۷ به جرایم مختلفی در منطقه کردستان دست زده بودند.

ترور و کشتار مردم بی گناه و بعضی از علما از جمله شهیدان ماموستا شیخ الاسلام و ماموستا برهان عالی، به شهادت رساندن تعدادی از محیط بانان شهرستان سنندج، ربایش و به شهادت رساندن برخی از شهروندان از جمله خلیفه فرهادی اهل قروه و هدایت حسن خانی اهل ایلام، تهیه سلاح های متعدد جنگی و ساخت بیش از ۵۰ بمب آماده انفجار از جمله اقدامات این تروریست ها بوده است.

در همین زمینه رسانه های معاند از چند روز پیش در تلاشند تا این اعدام ها را به وجه مذهبی این افراد مرتبط کنند و اعمال تروریستی این افراد را نادیده بگیرند و با برنامه های مختلف این گونه القا می کنند که این افراد تنها به دلیل سنی بودن سال هاست که در زندان به سر می برند و نهایتا هم به جوخه اعدام سپرده می شوند.

در همین زمینه دیروز بی بی سی فارسی با یکی از وکلای این افراد مصاحبه ای را ترتیب داد که هدف از این مصاحبه این بود که از زبان وی این افراد را بری از هر گونه جرم و اتهامی جلوه دهد ولی “از قضا سرکنگبین صفرا فزود ” و این وکیل دادگستری چنان پروژه بی بی سی را به هم ریخت که در لابه لای مصاحبه بار ها سخنانش را قطع نمود.

این وکیل دادگستری در جواب سوالی که در خصوص روند دادگاه این متهمان بوده گفت این افراد در یک دادگاه صالحه با روند تماما قانونی و با در نظر گرفتن کلیه حقوق متهم به اتهام اخلال در امنیت ملی و محاربه علیه نظام مقدس اسلامی به اعدام محکوم شدند و در دادگاه تجدید نظر نیز این حکم مورد تایید قرار گرفت.

وی در جواب سوالی دیگر در خصوص همکاری این افراد با اعضای داعش گفت که بر خلاف تصور رسانه های بیگانه این افراد در مواردی که به برخی از اینها مرخصی هایی اعطا شده بود به گروه داعش در سوریه پیوسته بودند و در آنجا کشته شده بودند و در خصوص این افراد هم بیم آن می رفت که اگر این افراد مورد عفو نظام اسلامی قرار بگیرند بلافاصله به گروه های معاند و داعش بپیوندند و دوباره فعالیت های تروریستی خود را پیگیری کنند.

در لابلای این سخنان وکیل متهمان اعدام شده بود که مجری بی بی سی سخنان وی را قطع نمود و از ادامه این سخنان به بهانه سوالی دیگر موضوع بحث را به سمتی دیگر ارجاع داد.

این وکیل دادگستری بر خلاف میل بی بی سی در این مصاحبه بار ها تکرار کرد سیر رسیدگی قضایی این متهمان بر اساس قانون و احکام جمهوری اسلامی بوده و هیچ خللی در این رسیدگی ها وجود نداشته است و همه احکامی که برای این افراد صادر شده با رسیدگی دقیق به اتهامات این تروریست ها صادر شده است.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز پیش در اقدامی توسط دستگاه قضایی کشورمان چند تن از عناصر تکفیری و گروهک تروریستی موسوم به توحید و جهاد در زندان رجایی شهر اعدام شدند این افراد که از سال ۸۷ به جرایم مختلفی در منطقه کردستان دست زده بودند. ترور و کشتار مردم …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme