https://telegram.me/empireoflies
در پی بازداشت سرکرده گروهک تروریستی تندر، مسیح علینژاد حمایت بی‌سابقه‌ای از این تروریست انجام داده است.

سنگ تمام مسیح علینژاد برای یک تروریست +عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمسیح علینژاد، پیمانکار وزارت خارجه آمریکا که تا چندی پیش روابط پشت پرده‌ای با تروریست‌ها و برهم زنندگان امنیت ایران داشت، در پی بازداشت جمشید شارمهد و ترس و واهمه‌ای که در میان اپوزیسیون ایجاد شده، نقاب از چهره برداشته و رسما به حمایت علنی از سرکرده گروهک تروریستی تندر پرداخت.

علینژاد در ابتدا ضمن تماس با فرزندان شارمهد از آنها خواست تا ویدئویی ضبط کرده و در آن پدر خود را بی‌گناه معرفی کند. این ویدئو در صفحات اجتماعی مسیح علینژاد منتشر شده است.

دانلود

مسیح علینژاد که به اعتقاد کاربران فضای مجازی، پس از روح الله زم و جمشید شارمهد، نفری بعدی است که توسط فرزندان غیور ایران بازداشت خواهد شد، پس از انتشار این ویدئو، برای این تروریست سنگ تمام گذاشته و در اینستاگرام خود پتیشن فرزندان او را منتشر کرد!

 

عکس | استوری مسیح علینژاد

 

جالب اینجاست که هیچ یک از اعضای اپوزیسیون چنین حمایتی از این تروریست بدنام انجام نداده و حتی برخی به تخریب شارمهد پرداختند؛ چرا که جمشید شارمهد قبل از بازداشت و زمانی که در آمریکا بسر می‌برد، در تلویزیون خود به صراحت مسئولیت انفجار تروریستی در شیراز را برعهده گرفته و تهدید کرده بود که به این اقدامات ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/جام نیوز

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme