https://telegram.me/empireoflies

سنگِ تمام نوری‌زاده برای آل‌سعود

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هفته گذشته نشست نمایندگان شش کشور عرب عضو شورای همکاری خلیج فارس با رئیس جمهور آمریکا در «کمپ دیوید» برگزار شد؛ مکانی که یادآور پیمان ننگین بین «انورسادات» رئیس جمهور وقت مصر و «مناخیم بگین» نخست وزیر وقت رژیم صهیونیستی در شهریورماه ۱۳۵۷ خورشیدی است که موجب صلح بین مصر و اسرائیل، و به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی توسط دولت مصر شد.

از حاشیه‌های نشست اخیر «کمپ دیوید» حضور نداشتن پادشاه عربستان و سران چند کشور دیگر عربی در آن بود که با تحلیل‌های مختلف رسانه‌ها مواجه شد.

در این میان، «علیرضا نوری‌زاد» مدیر تلویزیون ضدانقلاب «ایران فردا» که با حمایت مالی شاهزاده‌های سعودی تاسیس و مشغول فعالیت است، پس از تحولات اخیر در شبکه «صدای آمریکا» و بعد از ۲ سال در این شبکه حاضر شد و همچون همیشه به حمایت از رژیم آل‌سعود پرداخت.

«علیرضا نوری‌زاد» در پاسخ به سوال مجری VOA درباره دلایل حاضر نشدن برخی از سران کشورهای عربی جنوب خلیج فارس در نشست اخیر «کمپ دیوید»، بر خلاف نظر بسیاری از کارشناسان گفت: “… سلطان عمان که رو به قبله است و در ماه‌های اخیر به‌شدت مریض بوده و حتی در جلسات هیئت وزیران عمان نیز شرکت نکرده است. پادشاه بزرگ عربستان هم با جنگ بزرگی در مرزها مواجه است؛ اما کار بزرگی کرد و هم ولیعهد را فرستاد که مرد قدرتمند عربستان است و هم پسرش ولیعهدِ ولیعهد.”

علیرضا نوری‌زاده در شبکه VOA

علیرضا نوری‌زاده در شبکه VOA

وی در ادامه با آنکه تلاش کرد به تملق و تمجید از مسئولان سعودی بپردازد، اما از این موضوع که سران رژیم سعودی دست‌پرورده آمریکا هستند پرده برداشت و افزود: “… این در تاریخ سعودی بی‌سابقه است که نخست‌وزیر و معاون اولش هر دو بروند «کمپ دیوید» … در هیئت اعزامی عربستان ۳ نفر را داریم که هر سه تحصیل‌کرده آمریکا هستند. «امیر محمد بن نایف» ولیعهد، «عادل الجبر» که جوان اول واشنگتون نام گرفته بود و «امیر محمد بن سلمان» هم دوره‌هایی را در آمریکا گذرانده است.”

گفتنی است، «علیرضا نوری‌زاده» در فروردین ماه امسال نیز در واکنش به خبر تجاوز ماموران امنیتی رژیم آل‌سعود به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده، این عمل غیرانسانی را تکذیب و به تطهیر چهره غیرانسانی رژیم آل‌سعود پرداخته بود. این حامی‌فتنه سال ۸۸، در توجیه اقدام شنیع ماموران رژیم آل‌سعود به حجاج ایرانی توهین نمود و ادعا کرده بود: “… برخی از زائران حج ایران معتاد به مواد مخدر هستند و این مواد را در بدن خود پنهان می‌کنند … در فرودگاهی که روزانه صدهزار نفر در آن می‌گذرد، محال است بتوانند به ۲ نفر تجاوز کنند … بردند لختشان کردند تا معاینه کنند و ببینند مواد مخدر نداشته باشند …”

این ضدانقلاب در حالی برای جلب رضایت شاهزاده‌های رژیم آل‌سعود اقدام به دروغ‌پراکنی درباره جنایت ماموران سعودی و تطهیر این رژیم کرد که سخنان بی‌شرمانه وی حتی با اعتراض برخی از عناصر اپوزسیون مواجه شد.

«علیرضا نوری‌زاده» مجبور است برای ادامه داشتن کمک‌های مالی شاهزاده‌های سعودی به او، هر از چند گاهی در شبکه «ایران فردا» یا دیگر رسانه‌های اپوزسیون حاضر شود به حمایت از عملکرد سران آل‌سعود و حتی جنایات سعودی‌ها در یمن بپردازد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme