https://telegram.me/empireoflies

سند آب‌دوغ‌خیاری «من‌وتو» برای قاچاق سلاح توسط ایران به یمن!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شبکه «من‌وتو» یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان است که در سالهای اخیر با بودجه‌ای کلان ابتدا با برنامه‌های غیرسیاسی و تفریحی با جذب مخاطب پرداخت، اما در دو سه سال اخیر با رو کردن باطن خبیث خود با دشمنی با کشورمان و تکرار مواضع سران آمریکا، اسرائیل و رژیم سعودی علیه کشورمان تبدیل شده است.

این شبکه که با بودجه ارسالی از سوی دولت آمریکا و حمایت رژیم پادشاهی انگلیس فعالیت می‌کند، در سالهای اخیر ارتباط نزدیکش با نهادهای اطلاعاتی و امنیتی رژیم صهیونیستی و رسانه‌های دولتی اسرائیل افشا شده است.

در ماه‌هایی که دولت‌های استعمار و عوامل منطقه‌ای آنها در طریق رسانه‌هایشان ایران اسلامی را به دروغ به حمایت از تروریست متهم می‌کنند، شبکه‌های فارسی‌زبان بیگانه و اپوزیسیون ازجمله «من و تو» هم به تکرار این اکاذیب می‌پردازند و با استدلال‌های ابلهانه سعی می‌کنند دروغ‌های خود را به خورد مخاطبینشان دهند. یکی از اتهام‌هایی که در ماه‌های اخیر از سوی رسانه‌های غربی بخصوص رسانه‌های سعودی مطرح شده، دروغ شاخدار ارسال سلاح توسط ایران به مبارزان یمنی انصارا… است. اخیرا شبکه «من و تو» هم برای چندمین بار مانند دیگر رسانه‌های بیگانه ادعا کرد ایران برای انقلابیون یمنی سلاح‌های متفاوتی ارسال کرده و برای اثبات ادعای خود تصویری مجهول از یک لنج حمل کالا نشان داد که در کنار آن احتمالا دو کلمه «کازرون» و «جهرم» نوشته شده است!

در روزهایی که موضوع تصویب قانون FATF در مجلس ایران مطرح بود، مجری شبکه «من و تو» در یکی از بخش‌های خبری این شبکه با هدف متهم کردن ایران با حمایت از تروریست و قاچاق سلاح، گفت: “یک منبع آگاه در تماس با ما از حجم بالای کمک‌های نظامی و لجستیکی نیروی قدس سپاه پاسداران به انصارالله یمن در سالهای گذشته خبر داده است. نوشته‌های روی دیوار در این تصویر کلمه‌های جهرم و احیاناً کازرون را نشان می‌دهند. همانطور که در تصاویر میشود دید، بسته‌های آبی رنگ از کشتی به لنج آورده شده و در حال جاسازی شدن به محل‌های تعبیه شده برای قاچاق سلاح هستند!! …”

البته این مجری «من و تو» نگفت که این تصویر مال چه مکانی است و از چه طریقی به دستشان رسیده و اگر روی دیوار و کنار لنجی احتمالاً کلمه‌های جهرم و کازورن نوشته باشد یعنی حتما آنجا ایران است و محموله کشتی و لنج سلاح؟

اینگونه ادعاها درباره ارسال سلاح توسط ایران به نیروهای جبهه مقاومت ازجمله یمن در حالی از سوی رسانههای ضدایرانی مطرح میشود که به اذعان همین رسانه‌های هیچ فردی و گروهی در حمایت از نیروهای انصارا… نمی‌تواند وارد کشور یمن شود و حتی هوا‍پیماهای حامل کمک‌های انسانی هم نمی‌توانند وارد این کشور شوند، بعد معلوم نیست سلاح‌های بسیار توسط لنجی بزرگ چطور دور از چشم همگان و با عبور از مسافت بسیاری در دریا به سواحل غربی یمن رسیده است!

به هر حال اینگونه تحلیل‌های آب‌دوغ‌خیاری از رسانه‌ای مانند «من و تو» تازگی ندارد. در ماه‌های اخیر این رسانه‌ی وابسته به دشمنان ملت ایران چند بار دیگر از اینگونه گافهای بزرگ داده بود؛ جایی که ادعا کرد در کنار شهر ایذه در استان خوزستان دریا وجود دارد و مورد دیگر زمانی بود که به دروغ مدعی شد که شهر کازرون فرودگاه دارد نیروهای وابسته به حکومت مردم را در آن شکنجه می‌کنند!!

انتهای متن/

شبکه «من‌وتو» یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان است که در سالهای اخیر با بودجه‌ای کلان ابتدا با برنامه‌های غیرسیاسی و تفریحی با جذب مخاطب پرداخت، اما در دو سه سال اخیر با رو کردن باطن خبیث خود با دشمنی با کشورمان و تکرار مواضع سران آمریکا، اسرائیل و رژیم سعودی علیه کشورمان تبدیل شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme