https://telegram.me/empireoflies

سناریوی «Stop Killing» به دنبال چیست!؟ + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، در روزهای اخیر و پس از حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به مردم بی‌دفاع غزه، صفحات و کمپین‌های مختلفی در حمایت از مردم مظلوم غزه در شبکه‌های اجتماعی ایجاد شده است. اما در این میان در روزهای اخیر صفحه‌ای در فیسبوک با عنوان «کشتار همنوعان خود را متوقف کنید» (Stop Killing Your Fellow Beings) توسط برخی از اپوزوسیون و فعالان به اصلاح حقوق بشر ایجاد شده که رویکرد دوپهلو آن انتقاد بسیاری از افراد را در پی داشته است.

در صفحه مذکور بدون اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و بدون اشاره به فرد، گروه، حکومت و کشوری تنها گفته شده “کشتار هم‌نوعان خود را متوقف کنید”. این رویکرد خنثی و بی‌طرفانه به اندازه‌ای بوده که بسیاری از فعالان فضای مجازی نسبت به عملکرد این صفحه و مدیران آن واکنش نشان دادند.

یکی از کاربران در نظری نوشت: در نوشته تصویر نه مظلوم مشخص است و نه ظالم نه حرفی از غزه زده شده و نه حرفی از اسرائیل. واقعا چرا اسمی از اسرائیل نبردید!؟ و فرد دیگری نوشت: ظالم و مظلوم از یک نوع نیستند. آنکه حقیقت را نمیداند نادان است. اما آنکه حقیقت را میداند و آنرا انکار میکند تبهکار است.

در ذیل نظرات برخی از مخاطبین صفحه مرکور آمده است:

کشتن-را-متوقف-کنید

اعتراض مخاطبین به صفحه “Stop Killing”

اما شک‌ها درباره اهداف این صفحه که توسط “ن.س” (یکی از فعالان فتنه ۸۸ و مرتبط به گروه‌های معاند) ایجاد شده و با سوءاستفاده از برخی چهره‌های مطرح هنری تبلیغ می‌شود، زمانی بیشتر می‌گردد که یکی از تصاویر منتشر شده در صفحه مذکور مربوط به مادر یکی از کشته‌های عاشورای سال ۸۸ است که می‌گوید “اعدام هموطنان را متوقف کنید” و پس از آن همین عکس در صفحه «Stop Killing» نیز منتشر شده است.

کشتن-را-متوقف-کنید-2

مادر یکی از کشته‌های عاشورای سال ۸۸ است که می‌گوید “اعدام هموطنان را متوقف کنید” و پس از آن همین عکس در صفحه «کشتار همنوعان خود را متوقف کنید» نیز منتشر شده است.

تردیدها درباره اهداف عوامل صفحه مذکور زمانی بیشتر می‌شود که بدانیم چندی پیش کمپین دیگری در فیسبوک با عنوان کارزار لغو گام به گام اعدام – لگام” (Step by Step to Stop Death Penalty) توسط مدیران و حامیان همین صفحه “کشتار همنوعان خود را متوقف کنید” ایجاد شده در آن علیه نص صریح قرآن کریم درباره قصاص فعالیت می‌شود.

به نظر می‌رسد ایجاد کمپین “کشتار همنوعان خود را متوقف کنید” در این مقطع زمانی جنگ رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه تنها بهانه‌ای از سوی برخی گروه‌های اپوزوسیون و ضدانقلاب است تا فعالیت‌های “گام به گام” خود را برای مقابله با برخی از قوانین اسلامی مانند قصاص جنایت‌کاران و خلافکاران را موجه جلوه داده و گسترش دهند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. اسمتون برازنده تونه: “امپراتوری دروغ”

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme