https://telegram.me/empireoflies

سناریوی جدید نوری‌زاده و سازگارا برای انتخابات!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای باقی‌مانده تا انتخابات ریاست جمهوری در ایران، بسیاری از عناصر اپوزیسیون و رسانه‌های اپوزیسیون، فعالیت‌های خود را برای تاثیرگذاری بر این انتخابات گسترش داده‌اند. در این میان، «علیرضا نوری‌زاده» مدیر تلویزیون سعودی «ایران فردا» و حامی گروهک‌های تجزیه‌طلب به تکاپو افتاده و درباره انتخابات آتی در ایران برنامه‌های مختلفی پخش می‌کند.

نوری‌زاده که یکی از حامیان جدی فتنه ۸۸ بود و از اقدامات اغتشاشگران در عاشورای آن سال حمایت کرد، در روزهای پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸، به همراه «محسن سازگارا»، شبکه دولتی «صدای آمریکا» را به یکی از اتاق‌های فرمان اغتشاشات تبدیل کرده بود و معترضان به نتایج انتخابات را به اعتراض بیشتر و نافرمانی مدنی دعوت می‌کرد. وی به همراه دیگر عناصر ضدانقلاب در آن ایام به اسم رمز «تقلب» سعی داشتند برخی از مردم را به خیابان‌های تهران بکشند و به گمان خود زمینه براندازی جمهوری‌اسلامی را فراهم کنند.

«علیرضا نوری‌زاده» و «محسن سازگارا» در تلویزیون دولتی VOA در جریان فتنه ۸۸

نوری‌زاده درباره همکاری خود با سازگارا در سال ۸۸ گفت: “من و محسن سازگارا در جریان جنبش سبز به یک جنبش تبدیل شده بودیم و حضور ما در برنامه تحلیل خبر شبکه صدای‌آمریکا و برنامه‌های دیگر باعث شده بود ارتباط عظیمی با جنبش سبز پیدا بکنیم. دوست عزیزم محسن مخملباف هم آن موقع تلاش زیادی کرد … یک مجموعه‌ای شده بودیم و این مجموعه کار می‌کرد. ما شب‌ها با دکتر سازگارا یک شعاری را می‌گفتیم، فردا در تهران می‌دیدیم عده‌ای آن را تکرار می‌کنند و خیلی خوب بود. فقط حیف که ناکام شدیم. اکنون جامعه بیدارتر شده است …”

با آنکه افرادی مانند «علیرضا نوری‌زاده» و «محسن سازگارا» در سال ۸۸ به اهداف خود نرسیدند، اما پس از گذشت هشت سال از آن روزها، بار دیگر نوری‌زاده و سازگارا در آستانه انتخابات ایران در کنار هم قرار گرفته‌اند تا با استفاده از تریبون تلویزیون مورد حمایت شاهزاده‌های سعودی، نسخه قدیمی سناریوی تقلب در انتخابات ایران را تکرار کنند.

چند روز پیش «محسن سازگارا» با وقاحت ادعا کرده بود که مسئولان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آتی در ایران در پی تقلب در انتخابات هستند و در همه انتخابات گذشته هم تقلب رخ داده است. وی با حضور در تلویزیون سعودی «ایران فردا» با مدیریت نوری‌زاده، ادعاهای وقیحانه خود در سال ۸۸ را تکرار کرد و گفت: “اگر گزینه‌ای که حکومت موافقت بیشتری با آن دارند، را بیاورد تقلب رخ داده و باید با آن مقابله کرد … حال که اینها رییسی را به میدان آورده‌اند تقلب خواهند کرد … قرار است یک مشت عدد بسازند و اگر کسی خواست به نتایج انتقاد کنند، خط و نشان می‌کشند …”

اینگونه عناصر ضدانقلاب که کینه انقلاب اسلامی و جمهوری‌اسلامی را در دل دارند، از هر فرصتی برای ضربه به نظام اسلامی استفاده می‌کنند و چه فرصتی بهتر از ایام پرهیجان و احساسی انتخابات! نوری‌زاده حتی در سخنانش تلویحا به برنامه‌ریزی برای استفاده از اغتشاشات احتمالی پست از انتخابات اشاره کرده و به مخاطبانش مژده می‌دهد که با حضور سازگارا برنامه‌ای ویژه انتخابات اجرا بکند.

شواهد نشان می‌دهد که عناصر اپوزیسیون مانند نوری‌زاده و سازگارا به دنبال جبران شکست فتنه سال ۸۸ هستند و شرایط انتخابات ۹۶ را برای رسیدن به اهدافشان مناسب می‌دانند و می‌گویند اگر نامزد مورد علاقه‌شان رای نیاورد، حتما تقلب شده است.

این طرز تفکر افرادی است که خود را حامی دموکراسی و آزادی بیان می‌دانند، حال اینکه خود دیدگاهی تنگ‌نظرانه دارند و خواسته خود را برتر از همگان می‌دانند.

 

منابع: ۱- فارس
۲- رصد تی‌وی
۳- امپراتوری دروغ

انتهای پیام/

در روزهای باقی‌مانده تا انتخابات ریاست جمهوری در ایران، بسیاری از عناصر اپوزیسیون و رسانه‌های اپوزیسیون، فعالیت‌های خود را برای تاثیرگذاری بر این انتخابات گسترش داده‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme