https://telegram.me/empireoflies

سناریوی ناشیانه برای تخریب خانم خبرنگار +عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌ های اپوزیسیون که همیشه شعار آزادی بیان و مصونیت خبرنگار سرمی‌دهند، به‌دنبال شکست‌های مکرر در توطئه علیه ملت ایران، به سراغ خبرنگاران ایرانی رفته و با کنار گذاشتن شعارهای خود و برداشتن نقاب از چهره، علیه آنها شایعه‌سازی می‌کنند.

اما مشکل اینجاست که همچون گذشته، از سناریوهای ناشیانه‌ استفاده می‌کنند.

در سناریوی جدید و پس از پخش گزارش‌های روشنگرانه درباره اغتشاشات و فتنه‌های دشمن در ایران از صداوسیما، مجرمان امنیتی به یکباره متوجه شده‌اند که خبرنگاران باسابقه تلویزیون همچون خانم «آمنه سادات ذبیح پور» در ماه‌های گذشته در اتاق بازجویی آن‌ها حضور داشته‌اند!

هنوز این رسانه‌ها و فعالان اپوزیسیون نگفته‌اند که چرا با این فاصله زیاد زمانی یادشان افتاده و قبلا این به اصطلاح افشاگری را انجام نداده‌اند؟!

ماجرا وقتی چندش‌آورتر می‌شود که همزمان با ادعای همکاری خبرنگار صداوسیما با وزارت اطلاعات، عکس یک بانوی پلیس را به‌عنوان تصویر این خانم خبرنگار جا زده و در حجم وسیع منتشر می‌کنند.

در حالی که با یک جستجوی ساده می‌توان دریافت که این تصویر مربوط به سال ۱۳۹۳ و “کنفرانس بین‌المللی پلیس زن در پاکستان” است و اتفاقا در سال ۱۳۹۲، از خانم ذبیح پور به عنوان خبرنگاران فعال در حوزه دولت، تقدیر شده بود.

در سال ۱۳۹۳ بیش از ۸۰۰ نفر از خبرنگاران و فعالان رسانه ای ایران با امضای طوماری، برای حضور در غزه و پوشش مظلومیت مردم فلسطین اعلام آمادگی کردند که نام آمنه سادات ذبیح پور نیز در میان آنها وجود دارد.

تصویر ادعایی که خبرگزاری ایرنا در سال ۹۳ منتشر کرده است و ربطی به خانم ذبیح پور ندارد

 

انتهای متن/ جام

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌ های اپوزیسیون که همیشه شعار آزادی بیان و مصونیت خبرنگار سرمی‌دهند، به‌دنبال شکست‌های مکرر در توطئه علیه ملت ایران، به سراغ خبرنگاران ایرانی رفته و با کنار گذاشتن شعارهای خود و برداشتن نقاب از چهره، علیه آنها شایعه‌سازی می‌کنند. اما مشکل اینجاست که همچون گذشته، …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme