https://telegram.me/empireoflies

سناریوی رسانه‌های بیگانه برای تکرار فتنه

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: خبر توصیه مقام معظم رهبری به رئیس جمهور سابق برای عدم نامزدی در انتخابات آتی ریاست جمهوری در روزهای اخیر بازتاب زیادی داشته است، به‌طوری که رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه با پرداختن به آن، با همان شیطنت همیشگی دست به تحریف سخنان ایشان زده و از آن در جهت اهداف تفرقه‌افکنانه خود سوءاستفاده کردند.

امام خامنه‌ای در جلسه اخیر درس خارج فقه شان صراحتا درباره ماجرای فوق‌الذکر فرمودند: “… یک آقایی آمده پیش من، من هم به ملاحظه صلاح حال خود آن شخص و صلاح حال کشور به ایشان گفتم که شما در فلان قضیه شرکت نکنید. نگفتیم هم شرکت نکنید، گفتیم صلاح نمی‌دانیم شما شرکت کنید. با ملاحظه حال مخاطب و اوضاع کشور به یک آقایی انسان توصیه می‌کند که آقا شما اگر در این مقوله وارد شدید، این دو قطبی در کشور ایجاد می‌شود. دو قطبی در کشور مضرّ است به حال کشور. من صلاح نمی‌دانم شما وارد بشوید … امروز کشور به اتحاد نیروها احتیاج دارد. بخصوص نیروهای مؤمن. نیروهای پای کار. سعی کنند از این چیزها اختلاف بوجود نیاورند …”

ایشان در بخش دیگری از سخنانشان با اشاره به فعالیت رسانه‌های بیگانه فرمودند: “دشمنان هم که گوش خواباندند استفاده کنند. ببینید، حواستان جمع باشد. خب به رادیوی «فردا» یا رادیو‌ی «بی‌بی‌سی» چه ارتباطی دارد این قضیه؟ می‌پردازند، بحث می‌کنند، تحلیل می‌کنند، علت چیست، چرا گفتند، این چیست معنایش؟ این معنایش این است که دشمن می‌خواهد استفاده کند. ما چه‌کار باید بکنیم؟ ما باید نقطه‌ی مقابل دشمن حرکت بکنیم.”

با آنکه مقام معظم رهبری در سخنان اخیرشان در «توصیه‌ای خیرخواهانه» و برای جلوگیری از ایجاد شکاف، اختلاف و دودستگی در کشور بوده از یکی از کاندیداهای احتمالی انتخابات سال ۹۶ درخواستی کردند، اما رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه عامدانه برنامه‌های دیگری را دنبال می‌کنند و با هر ترفندی قصد دارند را دیگری را طی کنند.

رسانه‌های دولتی مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، رادیو «فردا»، «ایران وایر»، «صدای آمریکا»، «دویچه وله» و امثالهم که همگی به سرویس‌های امنیتی و جاسوسی بیگانگان بخصوص آمریکا و انگلیس وابسته هستند، با آنکه تا چند ماه پیش از حضور «محمود احمدی نژاد» در انتخابات ۹۶ شدیداً نگران بودند، اما پس از فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری، صدو هشتاد درجه تغییر موضع دادند و رئیس جمهور سابق را به کاندیداتوری در انتخابات سال آتی دعوت و تحریک می‌کنند.

برخی از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه حتی پا را فراتر گذاشته و توصیه‌های مقام معظم رهبری را خلاف قانون اساسی و برخلاف دموکراسی می‌دانند!

«رضا حقیقت نژاد» خبرنگار و کارشناس فراریِ رسانه های فارسی زبان بیگانه یکی از افرادی بود که در یادداشت از رسانه های فارسی زبان خواست پس از توصیه رهبر ایران از احمدی نژاد برای عدم حضور در انتخابات آتی، برای حفظ اصول دموکراسی، از احمدی نژاد برای شرکت در انتخابات دعوت کنند!

افراد و رسانه‌های همفکر حقیقت نژاد که چندی پیش تشنه خون رئیس جمهور اسبق بودند، اکنون سناریوی مسخره‌ای را در پیش گرفته‌اند و برای چندمین بار طی سالهای اخیر دقیقاً در جهت مخالف سخنان و درخواستهای رهبر جمهوری اسلامی اقدام میکنند، به طوری که مانند مورد اخیر، تا زمانی که امام خامنه‌ای درباره حضور یا عدم حضور احمدی نژاد سخنی نگفته بود، مخالف حضور او در انتخابات بودند، اما اکنون که رهبر ایران در توصیه ای از احمدی نژاد خواسته اند که در انتخابات آتی برای کمک به حفظ انسجام داخلی کشور شرکت نکند، رسانه‌های فارسی زبان بیگانه و عواملشان مصرانه در پی آنند تا رئیس جمهور سابق را وارد عرصه انتخابات کنند.

دشمنان جمهوری‌اسلامی و ملت ایران (شاید حتی برخلاف میل باطنی) با دعوت از رئیس جمهور سابق، در پی آن هستند تا جو اختلاف و دوقطبی را در حاشیه انتخابات سال آتی ایران در جامعه ایجاد کنند و با تکرار فتنه‌ای دیگر، از آب گل آلود ماهی بگیرند و دعوت آنان از رئیس جمهور سابق برای شرکت در انتخابات آتی نه از سر دلسوزی برای او و یا نگرانی از زیرسوال رفتن دموکراسی، بلکه برای ایجاد فتنه در کشورمان است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme