https://telegram.me/empireoflies

سلطنت طلبان خطاب به رضا پهلوی: خون شهداست که کشور را نگه داشته است

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روز های گذشته رضا پهلوی تنها شازده باقیمانده از دودمان پهلوی در مصاحبه ای با کیهان لندن اظهاراتی داشته که مورد مخالفت جدی هم طیفان وی قرار گرفته است.

وی در این مصاحبه گفته دولت های خارجی باید کمک کنند تا حکومت اسلامی را در ایران سرنگون کنیم وی هم چنین از دولت آینده ترامپ خواسته تا در این زمینه با وی همکاری کند وی در این مصاحبه هم چنین ادعا نموده که نامه او به دونالد ترامپ مورد توجه وی قرار گرفته و با واکنش مثبت وی همراه بوده است.

اما مخالفین ربع پهلوی به دنبال مصاحبه وی با کیهان لندن وی را در بیانیه ای مورد خطاب قرار داده اند و نوشته اند شما در مصاحبه خود آشکارا اعلام می دارید که نمی خواهید در آینده ایران، خود را در سامانه شهریاری کشور ببینید و اصولا نقش سمبولیک (نمادین) را برای خود قائل نمی باشید.

معترضان در نامه خود با برشمردن برخی از خیانت های رضا پهلوی در چند ماه اخیر به مواردی همچون اماراتی کردن جزایر سه گانه ایرانی، خلیج نامیدن “خلیج همیشه فارس”، “چند ملیتی” کردن ملت یگانه ایران و “فاشیست” خواندن افرادی که در پاسارگاد شعار ضد آل سعود را سر دادند اشاره کرده و رضا پهلوی را بر خلاف پدران خود فردی ضد ملی دانسته اند.

رضا پهلوی

این افراد در بخشی دیگر از نامه خود از رضا پهلوی خواسته اند که برای مردم و اطرافیانش معین کند که علاقه ای به بودن در سپهر سیاسی ایران آینده دارد یا با این الفاظ می خواهد از نقش آفرینی در آینده ایران برکنار باشد و دیگر حرفی از پادشاهی نزند.

امضاکنندگان بیانیه در پایان با ذکر یک نکته به رضا پهلوی یادآوری کرده اند که کشور ایران از ابتدا تا کنون نه نظام های پادشاهی حفظ کرده اند و نه بنگاههای ریز و درشت دموکراسی سازی و انقلابهای رنگی بلکه باقی ماندن ایران به واسطه خون هزاران شهید امثال غواصانی که سال گذشته پیکر صدها تن از آنها پیدا شد بوده است.

این اولین بار است که جمعی از سلطنت طلبان در بیانیه های سیاسی خود با ذکر نام شهدا پایندگی ایران را به خون شهدا نسبت داده اند و این نکته در جای خود قابل تامل است.

اختلافات بین اپوزیسیون سلطنت طلب در ماه های اخیر به حدی شده که اینک می توان گفت فاصله آنها به نقطه غیر قابل بازگشت رسیده است و باید فاتحه شورای ملی را خواند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme