https://telegram.me/empireoflies

سلطنت‌طلب‌ها: «شاهین نجفی» انگل است!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: میزان اختلاف و تفرقه در بین گروه‌ها، قبیله‌ها و عناصر ضدانقلاب آنقدر عمیق و گسترده است که هر بهانه کوچکی کافی‌ست تا نزاع، دعوا و مشاجره‌ای فیزیکی یا مجازی بین آنها رخ دهد.

«امید شریفی دانا» ضدانقلاب سلطنت‌طلب مقیم استکهلم سوئد که به گفته خودش در یکی از مشروب‌فروشی‌های این شهر کار می‌کند، به بهانه سخنان اخیر شاهین نجفی (معروف به کلاغ کوفی)، بار دیگر نسبت به او واکنش نشان داد.

شاهین نجفی خواننده ضددین و پوچ‌گرا که سابقه توهین به ارزش‌های اسلامی را در پرونده خود دارد، چندی پیش در مصاحبه‌ای با شبکه ضدانقلاب و ضدفرهنگی «من و تو»، با اشاره به تقدیس نماد باستانی «فروهر» توسط ملی‌گرایان و سلطنت‌طلب‌ها، گفته بود: “ما ایرانی‌ها فکر می‌کنیم خیلی گنده هستیم و فکر می‌کنیم خیلی تاریخ داریم و فکر می‌کنیم خیلی بلدیم و فکر می‌کنیم خیلی باهالیم … بعضی‌ها یک پلاک به این بزرگی در گردنشون می‌اندازن تا تثبیت کنند هویتشون رو، در حالی که نیاز به این کارا نیست …”

مصاحبه شاهین نجفی با شبکه ضدانقلاب «من و تو»

مصاحبه شاهین نجفی با شبکه ضدانقلاب «من و تو»

«امید دانا» که خود را سینه‌چاک «رضا خان میرپنج» و حامی‌خاندان منحوس پهلوی می‌داند و حتی آرزو داشته با یکی از دختران ربع پهلوی ازدواج کند، چندی پیش گفته بود به زودی پاسخ محکمی به «شاهین نجفی» می‌دهد. این ضدانقلاب سلطنت‌طلب که چندی پیش «شاهین نجفی» را «بیمار روانی» نامیده بود، در صفحه فیسبوک خود با حمله به این خواننده فراری، او را «انگلی ضدایرانی» خطاب کرد و نوشت: “براستی چقدر انسان بایستی بیشعور باشه …”

گفتنی است، امید شریفی دانا در توهین به مقدسات اسلامی‌دست کمی از افراد مانند شاهین نجفی ندارد. او از ضدانقلاب‌های سلطنت‌طلب است که در ظهر روز عاشورای سال ۸۸ به توهین مقدسات اسلامی‌ و انقلابی پرداخت و در پی این اقدام بازداشت و به زندان محکوم شد.

نامبرده در سال ۹۰ مورد عفو جمهوری اسلامی‌قرار گرفت، اما پس از سفری ۲۲ روزه با کمک فرح پهلوی و گروهک منافقین به کشور سوئد فرار کرد و اکنون با حمایت سرویس‌های جاسوسی کشورهای غربی به فعالیت خود بر علیه جمهوری اسلامی‌ادامه می‌دهد.

همچنین امید دانا در ماه‌های گذشته عکسی از خود را که در آن کاریکاتوریست توهین‌کننده به پیامبر اکرم (ص) را در آغوش کشیده بود را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد تا یکبار دیگر نشان دهد که وی فردی ضددین است.

جالب است بدانید، این ضدانقلاب فراری که مدعی است در یک مشروب‌فروشی در شهر استکهلم به عنوان گارسن مشغول به کار می‌باشد، از منابع اطلاعاتی احمد شهید گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل در امور ایران است!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۶ دیدگاه

  1. این نکته آخر باعث شد من بگم منابع حقوق بشری که آقای احمدشهید در مورد ایران ادعا میکنه خیلی هاش از گروه های ضد ایرانی مثل مجاهدین خلق وهمین سلطنت طلب ها بوده ولی به نظر من شاهین نججفی آدم خوبیه و فقط اعتقاد خودشو داره

  2. این یارو بهایی نیست؟

  3. احمق تر از شاهین نجفی نیست!
    چرت میگه…… وجدانا چرت میگه 😆

    فازش سنگینه….

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme