https://telegram.me/empireoflies

سلطنت‌طلب‌ها: «ربع پهلوی» دیکتاتور است

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: همانطور که پیش‌بینی میشد، روز به روز بر اختلاف بین عناصر و گروه‌های مختلف سلطنت‌طلب و نزدیکان خاندان پهلوی افزوده می‌شود.

این گونه از اپوزسیون خارج‌نشین که شب و روز در حال درگیری و تخریب یکدیگر هستند و به هم رحم نمی‌کنند، مدعی تلاش برای آزادی مردم ایران هستند!

در جدیدترین نمونه درگیری بین عناصر سلطنت‌طلب و پادشاهی‌خواه، حضور «امید دانا» از رهبران سلطنت‌طلب‌های مقیم سوئد در برنامه‌ای از تلویزیون سلطنت‌طلب «اندیشه» با حواشی روبرو شد.

تلویزیون «اندیشه» در ماه‌های اخیر به‌سبب پخش‌کردن برنامه‌های تلویزیون «افق ایران» وابسته به «ربع پهلوی»، مورد حمایت آخرین بازمانده خاندان پهلوی قرار گرفته است. برخی از سلطنت‌طلب‌ها معتقدند ارتباط «ربع پهلوی» با تلویزیون «اندیشه» تنها در حد حمایت و همکاری نیست، بلکه وی بر این تلویزیون تسلط پیدا کرده و کسی بدون اجازه او نمی‌تواند در برنامه‌های تلویزیون مذکور حضور پیدا کند. به‌عبارت دیگر منتقدان «ربع پهلوی» معتقدند که او در واقع مالک تلویزیون «اندیشه» شده است.

«امید دانا» در برنامه‌ای از تلویزیون «اندیشه»

«امید دانا» در برنامه‌ای از تلویزیون «اندیشه»

در این راستا، پس از حضور چند روز پیش «امید دانا» در برنامه «سلامی دوباره» تلویزیون سلطنت‌طلب «اندیشه»، حضور وی در این تلویزیون به مذاق مدیران «اندیشه» خوش نیامد و دستور دادند تا ویدئو این برنامه را از صفحه یوتیوب «اندیشه» حذف کنند. مدیران «اندیشه» حتی با صدور بیانیه‌ای از حضور «امید دانا» در برنامه‌ای از تلویزیون‌شان اعلام برائت کردند و ادعا نمودند که از موضوع خبر نداشتند.

پس از این اتفاق «امید دانا» که این روزها خود را هم‌تراز با «ربع پهلوی» می‌بیند (ببینید کار «ربع پهلوی» به کجا رسیده!)، به خشم آمد در یک بیانیه تصویری به مدیران تلویزیون «اندیشه» و «ربع پهلوی» شدیداً حمله کرد. «امید دانا» با اشاره به بیانیه مدیران «اندیشه»، گفت: “آقایان از بس هول‌شدند، بیانیه را به اسم تلویزیون افق‌ایران می‌خوانند و می‌گویند حرفهای امیددانا مورد قبول ما نیست …”

«امید دانا» همچنین با اشاره به بلاک‌شدنش در صفحه فیسبوک رسمی «ربع پهلوی»، برای اینکه به‌طور مستقیم خود را در برابر «ربع پهلوی» قرار ندهد، ادعا کرد که توسط «رضا پیرزاده» و «نازیلا گلستان» از اطرافیان «ربع پهلوی» بلاک شده، تا اینگونه به‌طور ضمنی القا کند که «ربع پهلوی» اختیاری از خود ندارد.

«امید شریفی دانا» اطرافیان «ربع پهلوی» و به‌طور ضمنی خود او را دیکتاتوری نامید که اگر روزی حکومت ایران به دستش بیفتد به کسی رحم نمی‌کند و اجازه اظهارنظر به آنها نمی‌دهد.

این سلطنت‌طلب مقیم سوئد، در ادامه ماجرای جمع‌آوری کمک‌های نقدی از سوی «ربع پهلوی» و اطرافیانش در بین سلطنت‌طلب‌های خارج‌نشین را دستمایه حمله با شاهزاده خودخوانده سلطنت‌طلب‌ها قرار داد و با لحنی تحقیرآمیز از جمع‌آوری تنها ۲۶ هزار دلار از سوی بازمانده پهلوی‌ها و اطرافیانش با وجود تبلیغات گسترده خبر داد و مدعی شد که اگر خودش می‌خواست این اقدام را انجام دهد، می‌توانست به‌راحتی ده‌ها برابر این مقدار پول را بدست بیاورد.

«امید دانا» با این سخن به صراحت مدعی شد که در بین سلطنت‌طلب‌ها از جایگاه بهتری نسبت به «ربع پهلوی» برخوردار است.

امید دانا

امید دانا

«امید دانا» با بیان اینکه «ربع پهلوی» به مخالفان پهلوی به راحتی اجازه می‌دهد علیه پدر و پدربزرگش سخن بگویند، اما او نمی‌تواند از «رضا شاه» و «محمدرضا شاه» حمایت کند، از این سخن نتیجه گرفت که افکار «ربع پهلوی» در سالهای اخیر تغییرات زیادی کرده و گویا به دیکتاتور بودن پدر و بدربزرگش اعتقاد دارد.

سخنان «امید دانا» با حمایت بسیاری از سلطنت‌طلب‌ها و حامیان دیروز پهلوی‌ها در فضای مجازی مواجه شد.

«امید شریفی دانا» که تا چند سال پیش خاطر‌خواه یکی از دختران «ربع پهلوی» بود، و شب و روز آرزو می‌کرد روزی داماد «ربع پهلوی» شود، اکنون به یکی از منتقدان و رقبای جدی بازمانده خاندان پهلوی تبدیل شده و حتی او را به چالش می‌کشد.

انتهای پیام/

همانطور که پیش‌بینی میشد، روز به روز بر اختلاف بین عناصر و گروه‌های مختلف سلطنت‌طلب و نزدیکان خاندان پهلوی افزوده می‌شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.55 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme