https://telegram.me/empireoflies

سلطنت‌طلب‌های نژادپرست

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روز ۸ فروردین‌ماه ۲ پلیس سعودی فرودگاه جده عربستان به بهانه هشدار دستگاه‌های امنیتی و برای بازرسی بدنی، ۲ نوجوان ایرانی زائر سفر عمره را از میان کاروان ایرانی‌ها جدا کرده و به اتاقی که مربوط به بازرسی بدنی بانوان بود بردند، اما به بهانه بازرسی به این ۲ نوجوان ایرانی تعرض کردند

در روزهای اخیر این جنایت ماموران سعودی موجی از خشم اقشار مختلف مردم ایران نسبت به رژیم آل‌سعود را در پی داشته و نفرت آنان نسبت به ماموران سعودی‌ها را در پی داشته است.

در این میان، برخی از عناصر و گروه‌های ضدانقلاب ورشکسته از این جنایت ماموران سعودی سوء‌استفاده کرده و این موضوع را به همه عرب‌ها تعمیم دادند تا نژادپرست‌بودن خود را نشان دهند.

«امید شریفی دانا» از لیدرهای سلطنت‌طلب‌های خارج‌نشین که در موسسه‌ای صهیونیستی در شهر استکهلم سوئد مشغول به فعالیت است، با توهینی بی‌شرمانه به خانواده ۲ نوجوان ایرانی که در عربستان مورد تعرض قرار گرفتند، به ارزش و اعتقادات اسلامی توهین کرد.

این سلطنت‌طلبِ که به بهانه همجنس‌باز بودن از کشور سوئد پناهندگی گرفته، در توهینی شرم‌آور مردم عرب‌زبان را انسان‌های “وحشی” خطاب کرد و در صفحه فیسبوک خود نوشت: “ﻫﺮ ﻛﺲ ﺑﮕﻮﻳﺪ ﻋﺮﺑﻬﺎ ﻭحشی ﻧﻴﺴﺘﻨﺪ ﭼﻨﺎﻥ ﺳﻴﻠﻲ اﺯ ﺳﻮی ﻣﻴﻬﻦ‌ﺳﺎﻻﺭاﻥ ﺧﻮاﻫﻨﺪ ﺧﻮﺭﺩ ﻛﻪ ﺗﺎ ﺁﺧﺮ ﻋﻤﺮﺷﺎﻥ ﻳﺎﺩﺷﺎﻥ ﻧﺮﻭﺩ …”

این سلطنت‌طلبِ نژادپرست همچنین به اقوام عرب، ترک و روس نیز توهین کرد و مدعی شد قوم آریایی بهترین نژاد است!!

تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

ضدانقلاب خارج‌نشین در واکنش به تعرض اخیر ماموران سعودی به ۲ نوجوان ایرانی به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته‌ای از عناصر ضدانقلاب داخل و خارج از کشور در روزهای اخیر در قبال جنایت ماموران رژیم آل‌سعود در فرودگاه جده سکوت کردند و سخن‌گفتن در این موضوع را به نفع خود ندانستند و حتی برخی از آنها نیز پا را فراتر گذاشته و با بیشرمی‌تمام، به تکذیب این موضوع و تطهیر وجهه سیاه رژیم آل‌سعود برآمدند. از طرفی دیگر، دسته‌ای دیگر از ضدانقلاب خارج‌نشین نیز با در حاشیه بردن موضوع تعرض به ۲ نوجوان ایرانی، از این فرصت برای ابراز افکار عرب‌ستیزانه خود سوءاستفاده کردند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. القا ب برازنده خودتان را به ما نسبت ندهید .خرها

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme