https://telegram.me/empireoflies

سلطنت‌طلبها دستور ترور صادر کردند!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مهدی روحانی» یکی از معدود بازماندگان رژیم پهلوی است که مانند بسیاری از همقطاران خود در آستانه انقراض قرار دارد. وی که در دوران رژیم پهلوی خود را یکی از مقامات ارتش شاهنشاهی می‌نامد و اکنون نیز در توهمی عمیق خود را یکی از مهمترین مخالفان نظام جمهوری‌اسلامی معرفی می‌کند، در سخنانی مقامات جمهوری‌اسلامی را به ترور تهدید کرد.

روحانی با حضور در یکی از شبکه‌های لس‌آنجلسی در کنار «زینا تهرانی» یکی دیگر از مجریان لس‌‌آنجلسی و از حامیان «ربع پهلوی»، در سخنای مضحک و از روی درماندگی گفت: “هر کسی بتواند هر تعداد از سران رژیم (جمهوری اسلامی) را به هر حالت ممکن از بین ببرد … به شرفتم هرگاه به ایران برگشتم آنقدر پول و جایزه به آنها میدهم که برای خود و فرزند و نوه و هفت پشتش کافی باشد…”

این سلطنت‌طلب فراری که چندی پیش در اقدامی هخاوار وعده داده بود که به زودی با هواپیما به ایران می‌آید و کشور را آزاد می‌کند، با سخنان فوق نشان داد که بسیاری از سلطنت‌طلبان مانند عناصر فرقه تروریستی رجوی در دهه ۶۰ و ۷۰ تنها راه مقابله با نظام جمهوری‌اسلامی را ترور مردم بخصوص مقامات می‌دانند.

روحانی که خود را «عقاب ایران» لقب داده با بیان اینگونه نشان داد که سلطنت‌طلبان امیدی به همراهی مردم با خود ندارند و در اقداماتی رجوی‌گونه، ترور و حذف فیزیکی را در دستور کار قرار داده‌اند که البته در این مورد هم نمی‌توانند کاری کنند و تنها زحمت ما می‌دارند.

 

انتهای متن/

«مهدی روحانی» یکی از معدود بازماندگان رژیم پهلوی است که مانند بسیاری از همقطاران خود در آستانه انقراض قرار دارد. وی که در دوران رژیم پهلوی خود را یکی از مقامات ارتش شاهنشاهی می‌نامد و اکنون نیز در توهمی عمیق خود را یکی از مهمترین مخالفان نظام جمهوری‌اسلامی معرفی می‌کند، در سخنانی مقامات جمهوری‌اسلامی را به ترور تهدید کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme