https://telegram.me/empireoflies

سلطنت‌طلبان یکدیگر را به ترور تهدید کردند!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز «مسعود صدر» از سلطنت‌طلبان و مجری شبکه لس‌آنجلسی «پارس» که خود را از طرفداران «ربع پهلوی» می‌داند، در تماسی تلفنی به «امید دانا» که توسط این سلطنت‌طلب مقیم سوئد منتشر شد، به فحاشی پرداخت و این منتقد «ربع پهلوی» را مزدور و جاسوس وزارت اطلاعات ایران نامید.

«امید دانا» ضمن انتشار فایل صوتی فحاشی‌های «مسعود صدر»، به او گفت: “آقای صدر روزانه چندین بار با تلفنهای گوناگون به من زنگ میزند و پیامهای مبتذل می‌گذارد و هر بار هم بلاکش میکنم دست از سرم بر نمی‌دارد! اینم از فحاشی‌های امروز آقای صدر که امشب برنامه داره و می‌فرماید میخواهد در برنامه‌اش به دروغ بگوید من در سوئد بازداشت شدم! … چند ماهی هست دو موجود عقب افتاده رضاباز هر هفته در یکی از این مهدکودکهای لس آنجلسی که سالهاست اسباب خنده مردم می‌باشند علیه اینجانب هذیان گویی میکنند و من تاکنون پاسخی ندادم! … این دو راس جانور یکی پیرمردیست بددهن به نام «مسعود صدر» و دیگری یک نیمه ایرانی ناراحت که از بیماری روانی هاد رنج می‌برد «خسرو صمدی» می‌باشد که پس از ده سال اجرای برنامه خزعبلاتش را همچنان از رو میخواند. این دو قلاده جانور دیشب رسما بار دیگر ماهیت حقیرشان را نشان دادند و از تروریستهای حزب کومله به شکل رو حوضی دفاع نمودند و کلی به شازدشون ارجاع می دادند!”

پاسخ «امید دانا» به صدر سبب شد تا این پیرمرد پهلوی‌پرست، در یکی از برنامه‌هایش تلویحاً «امید دانا» را به ترور تهدید کند و ضمن حمایت از تروریست‌های تجزیه‌طلب، گفت: “او (امید دانا) یک پاسدار سیاسی جمهوری اسلامی است که از پشت به تن اپوزیسیون خنجر فرو می‌کند و از اعدام افراد بی‌گناه (تروریست‌های تجزیه‌طلب) حمایت می‌کند. وقتی خبر به من رسید اشک از چشمانم جاری بود و بسیار غصه خوردم …”

«مسعود صدر» از پایان غیرمستقیم از عناصر تجزیه‌طلب در کشور سوئد خواست تا با «امید دانا» برخورد کنند که اگر این کار را نکنند غیرت و شرفشان زیرسوال می‌رود!

با آنکه انحرافات فکری فردی سلطنت‌طلب و نژادپرست مانند «امید شریفی دانا» و سوابق او روشن است، اما افشاگری‌های او درباره وابستگی به اجنبی و مزدوری عناصر اپوزیسیونِ خارج‌نشین و بخصوص «ربع پهلوی»، سبب شده تا فرزند شاه معدوم عوامل خود را به سوی این سلطنت‌طلب منتقد گسیل کند و بیش از پیش معلوم شود که «ربع پهلوی» نیز مانند پدر و پدربزرگش یک دیکتاتور است که تحمل شنیدن سخن مخالف و نقد را ندارد و حتی مخالفانش را تهدید به ترور می‌کند. البته سوابق فردی معلوم‌الحال مانند «امید دانا» هم نشان داد که او اگر بیش از اطرافیان «ربع پهلوی» با اعتقادات مردم ایران دشمنی نداشته باشد، قطعا کمتر نیست و بارها به این واقعیت اعتراف کرده است.

انتهای متن/

چند روز «مسعود صدر» از سلطنت‌طلبان و مجری شبکه لس‌آنجلسی «پارس» که خود را از طرفداران «ربع پهلوی» می‌داند، در تماسی تلفنی به «امید دانا» که توسط این سلطنت‌طلب مقیم سوئد منتشر شد، به فحاشی پرداخت و این منتقد «ربع پهلوی» را مزدور و جاسوس وزارت اطلاعات ایران نامید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme