https://telegram.me/empireoflies

سلطنت‌طلبان غرب‌زده

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغچند روز قبل پنج سازمان سیاسی اپوزیسیون و عمدتاً سلطنت‌طلب متشکل از «جنبش ما هستیم» (به سرکردگی همایون)، «حزب پان‌ایرانیست»، «حزب مشروطه ایران» (لیبرال دموکرات)، «جنبش نوزایی ایران» و «جبهه ملی ایران» (شاخه خارجی) در ماه‌های گذشته جهت انتخاب جایگزینی برای «ربع پهلوی» به منظور رهبری اپوزیسیون حکومت ایران، گرد هم آمدند. اما فشارهای نوچه‌های ربع سبب شد تا همایون از شرکت در جلسه اخیر این اتحاد اپوزیسیون، کنار بکشد.

بر اساس شواهد و قرائن، آنچه مشخص است، اینست که فشار اطرافیان «ربع پهلوی» به همایون سبب شده تا او از شرکت در جلسه سران پنج تشکل سیاسی اپوزیسیون که با حمایت‌های «فرح پهلوی» ایجاد شده بود، کنار بکشد. (بیشتر بخوانید)

نکته حائز اهمیت و جالب توجه در خصوص نشست مذکور این است علی رغم اینکه تمام حاضرین در جلسه از ایرانیان مقیم آمریکا بودند، اما به دلیل آنچه که «نشر فیلم در شبکه‌های انگلیسی زبان» گفته شد، یک ساعت از زمان این کنگره، به سخنرانی با زبان انگلیسی اختصاص یافت.

سلطنت‌طلبان که این روزها اختلاف‌های متعددی را در لایه رهبران فکری جریان خود نظاره‌گر هستند و از طرفی به خیال باطل خود داعیه بازگشت به قدرت در ایران را دارند، قطعا به زبان اصلی کشور نیز رحم نکرده و زبان انگلیسی را به زبان رسمی کشور تبدیل می‌کنند.

از مجموع این نکاتی که گفته شد می‌توان نتیجه گرفت که عناصر سلطنت‌طلب تنها مدعی ایرانی بودن هستند و به سادگی می‌توان دریافت که این عناصر افرادی غرب‌زده هستند.

همچنین با بررسی تحولات اخیر بین سلطنت‌طلبان، شاهد هستیم که هر روز شکافی در بین حامیان رژیم پهلوی در حال شکل گرفتن است که در یک طرف آن «ربع پهلوی» قرار دارد و در سویی دیگر «فرح پهلوی». به عبارت دیگر، هر روز شاهد تشدید ناسازگاری و درگیری غیرمستقیم ارث‌خواران اول و دوم رژیم پهلوی هستیم و بعید است این نزاع‌ها به زودی برطرف شود.

انتهای پیام/

از مجموع این نکاتی که گفته شد می‌توان نتیجه گرفت که عناصر سلطنت‌طلب تنها مدعی ایرانی بودن هستند و به سادگی می‌توان دریافت که این عناصر افرادی غرب‌زده هستند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme