https://telegram.me/empireoflies

سلطنت‌طلبان: «ربع پهلوی» وطن‌فروش است!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز که می‌گذرد انتقادات به «ربع پهلوی» بیشتر و بیشتر می‌شود. سلطنت‌طلبان که روزی از مهمترین حامیان شازده ناکام پهلوی بودند، خیلی از آنها اکنون به مخالفش تبدیل شده‌اند.

«سوسن ولایتی» یکی از سلطنت‌طلب‌های فراری که تا چند سال پیش از حامیان «ربع پهلوی» بود، اما اکنون به منتقدان او تبدیل شده است. وی پس از حضور «ربع پهلوی» در عروسی فرزند «ابراهیم حامدی» خواننده لس‌آنجلسی به شازده حمله کرد و گفت: “ننگ بر مزدوران و وطن‌فروشان که برای پول حاضر به فروش خودشان هستن. رضا پهلوی به چه مبلغی آمدی که در کنار دوستان وطن‌فروشان بایستی که ماستمالی که ایشان در دوبی حاضر نشد بود آهنگ خلیج فارس را بخواند … شاهزاده! مگر از ملت ایران کم پول جم میکنی ماهانه و یا کم از ایران آوردن آیا پول انقدر ارزش دارد. چه خوب شد که خودت را خوب نشان دادی. تو یک ادمی هستی با پول خریداری شدنی هست.ی ایا از رژیم هم پول دریافت میکنی که شدی سوپاپ رژیم؟ با این کارهای که تو از خودت نشان میدهی بعید نیست از تو که خود فروشی کنی مزدور تف بر آن شرفی که نداری …”

این سلطنت‌طلب فراری در ادامه افزود: “رضا پهلوی تو یک وطن فروشی از وطن پرستی بوی نبردی. فردای آزاد ایران به امثال تو و دوستان مزدور تو جای نخواهد داشت و باورم کن که شما و خانواده مفتخور حق ملت ایران و مزدوران را با اخوندان به محاکمه خواهم کشاند و همانطور که حالا تمامی وقتم را صرف مبارزه با اخوندان و رژیم میکنم و بعد از براندازی هم نوبت شما خواهد رسید. نگران نباش هر خیانتی را دوست داری انجام بده روزی همدیگر را خواهیم دید در ایران انگل خان…”

در سالهای اخیر افراد زیادی از بین حامیان رژیم پهلوی به جمع منتقدان او پیوسته و به هویت واقعی «ربع پهلوی» پی برده‌اند و نمونه اخیر نیز آخرین مورد نخواهد بود.

 

انتهای پیام/

هر روز که می‌گذرد انتقادات به «ربع پهلوی» بیشتر و بیشتر می‌شود. سلطنت‌طلبان که روزی از مهمترین حامیان شازده ناکام پهلوی بودند، خیلی از آنها اکنون به مخالفش تبدیل شده‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme