https://telegram.me/empireoflies

سفر کارشناس من‌وتو به اسرائیل

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «نیک آهنگ کوثر» کاریکاتور فراری است که در زمان حضورش در ایران بارها به مقدسات و حتی قومیت‌های ایرانی توهین کرد و در خارج کشور هم به عامل دشمنان ملت ایران تبدیل شد. وی که در سالهای اخیر با معرفی کردن خود به‌عنوان کارشناس محیط‌زیست در رسانه‌های بیگانه مخصوص من‌وتو، از خطرهای خشکسالی در ایران می‌گفت، با سواستفاده از این موضوع، هماهنگ با برخی افراد حاضر در داخل و خارج کشور، با حضور در رسانه‌های معاند بر موضوع کاهش تولید مواد غذایی در ایران و لزوم وابستگی غذایی کشور به خارج کشور تاکید می‌کرد.

کوثر که به اذعان خودش دارای تباری یهودی است، در سالهای گذشته در راستای پروژه سرویس‌های امنیتی آمریکا و رژیم صهیونیستی، همنوا با افراد معلوم‌الحالی مانند «کاوه مدنی» می‌کوشید تا مشکل خشکسالی در ایران را از موضوعی محیط زیستی به موضوعی سیاسی تبدیل کند و نظام جمهوری‌اسلامی را عامل این بحران محیط‌زیستی معرفی نماید و نهایتا کشورمان را به سوی وابستگی حتی تا حد مواد غذایی سوغ دهد.

حالا، او چند روز پیش از سفرش به سرزمین‌های اشغالی فلسطین خبر داده و در این سفر به تعریف و تمجید از صهیونیست‌ها پرداخته است. کوثر در بخشی از روایتش از این سفر متملقانه می‌نویسد: “هتلی که با لطف میزبان (مرکز عزری دانشگاه حیفا) مهمانش هستم، فوق‌العاده راحت است و نمایی به مدیترانه و ساحل شمالی اسرائیل دارد … دوستان جدید ایرانی-اسرائیلی و اسرائیلی بسیار مهربان بوده‌اند … وقتی به شهری مثل حیفا می‌روید و از تمیزی‌اش لذت می‌برید، انتظارتان بالا می‌رود، اما اگر به ناصره سر بزنید، ممکن است توی ذوق‌تان بخورد …”

همانطور که از «نیک آهنگ کوثر» انتظار می‌رفت در این سفر کوشیده تا می‌تواند از اسرائیل تعریف و علیه مسلمانان سیاه‌نمایی کند و حتی یک بار از اینکه سرزمین فلسطین توسط صهیونیست‌ها اشغال شده است سخنی نگفت. هرچند از کسی که نان خور دشمنان ملت ایران است هم انتظاری نمی‌رود تا سخنی از حق و حقیقت بگوید.

 

انتهای متن/

«نیک آهنگ کوثر» کاریکاتور فراری است که در زمان حضورش در ایران بارها به مقدسات و حتی قومیت‌های ایرانی توهین کرد و در خارج کشور هم به عامل دشمنان ملت ایران تبدیل شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme