https://telegram.me/empireoflies

سفر مطلقه فرانسوا اولاند به ایران و حمایت از منافقین

مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغسگولن روایال، وزیر محیط زیست فرانسه به دعوت معصومه ابتکار، رییس سازمان حفاظت محیط زیست ایران به تهران سفر کرده است.

تعدادی از روسای شرکت های مطرح فرانسوی در حوزه محیط زیست و انرژی به ویژه انرژی های نو، آلودگی های زیست محیطی و آب، سگولن رویال را در این سه سفر سه روزه همراهی می کنند.

گفته شده است ملاقات با معصومه ابتکار معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، شرکت در کارگروه ملی تغییرات آب و هوا، نشست با خبرنگاران و بازدید از دریاچه ارومیه بخشی از برنامه های سفر وزیر محیط زیست و انرژی فرانسه به تهران است.

این سفر در حالی است که روایال حاشیه های بسیار زیادی را در سال های اخیر در فرانسه داشته و مهم ترین آنها جدایی وی از فرانسو اولاند رئیس جمهور این کشور و اتفاقاتی بود که پس از جدایی وی برای زندگی خصوصی اولاند رخ داد.

البته نکته ای که این موضوع را حساس تر نموده بذل توجه ای است که بی بی سی فارسی به این موضوع نشان داده و انتشار این خبر و برنامه هایی که سگولن روایال در ایران دارد را در صدر اخبار خود قرار داده و خود به خود این سوال را پدید می آورد که چرا سفر چنین شخصی به ایران آنهم در این زمان می تواند برای شبکه شبه جاسوسی مثل بی بی سی اهمیت داشته باشد؟

ماری-سگولن رویال سیاست‌مدار فرانسوی است و از اعضای برجسته حزب سوسیالیست است.وی در انتخابات ریاست‌جمهوری فرانسه (۲۰۰۷) نامزد حزب سوسیالیست بود و به همراه نیکلا سارکوزی به دور دوم راه یافت.در پایان وی با کسب ۴۶٪ آرا در مقابل ۵۳٪ (برای سارکوزی) شکست خورد. فرانسوا اولاند رئیس جمهور فعلی فرانسه، پدر چهار فرزند رویال است. او از سال ۲۰۱۴ وزیر محیط زیست و انرژی است.

البته چیزی که در این ایام سفر این زن مرموز دولت فرانسه و مطلقه فرانسو اولاند را جالب تر می کند تحرکات چند وقت اخیر سفارت فرانسه و شخص سفیر است که کمتر از سه ماه از مدت ماموریت وی در ایران می گذرد .

فرانسوا سِنِمو، ۵۹ ساله، که یک دیپلمات کارکشته و مجرب فرانسوی است قبل آمدن به ایران ۴ سال مدیر کل اطلاعات سازمان اطلاعات خارجی فرانسه بوده و در این مدت در ایران تحرکات مشکوکی از طرف این سفارت بروز کرده است به عنوان مثال چند هفته پیش یکی از دیپلمات های سفارت فرانسه در یکی از استان های مرزی از پادگان های نظامی اقدام به عکس برداری نموده اند.

همه این تحرکات را اگر در کنار همکاری دولت فرانسه با منافقین تروریست قرار دهیم می توان به نتیجه روشنی از سفر این عضو دولت فرانسه به ایران نزدیک شد البته لازم به یاد آوریست که چند سال پیش در جریان رقابت های ریاست جمهوری فرانسه که رویال هم نامزد حزب سوسیالیست بود منافقین در مقر خود در عراق طی همایشی حمایت های بی شائبه ای را از وی به عمل آوردند و مبالغ کلانی را برای هزینه تبلیغاتی وی صرف نمودند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme