https://telegram.me/empireoflies

سفر مخفیانه سرکرده گروهک تروریستی کومله به آمریکا

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سرکرده گروهک تروریستی و تجزیه طلب کومله، این بار بدون اطلاع اعضای کمیته مرکزی عازم آمریکا شد.

سفر مخفیانه عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله به آمریکا

در پی بروز مخالفت های جدی در بین اعضای کمیته مرکزی کومله مبنی بر خودسری های عبدالله مهتدی در سفرهایش به آمریکا و دیدار با مقامات این کشور، سرکرده کومله این بار تصمیم گرفت بدون اطلاع اعضای کمیته مرکزی عازم آمریکا شود.

عبدالله مهتدی که در طول یکسال، چندین بار به آمریکا سفر می کند، این بار با اعضای حزب دمکرات آمریکا دیدار کرده است.

عبدالله مهتدی در دیدار خود با اعضای حزب دمکرات آمریکا از آنها درخواست کرد تا از کومله حمایت کنند و این حمایت را در عمل ثابت کنند.

سرکرده کومله همچنین خواستار اعمال فشارهای بیشتر و تحریم های فلج کننده آمریکا بر علیه ملت ایران شد و اعلام کرد در صورتیکه این فشارها به مردم بیشتر شد، کاسبه صبر ملت لبریز شده و شورش به پا می شود!

عبدالله مهتدی همچنین گفته، گروهک تروریستی کومله نیز از فرصت استفاده کرده و تیم های مسلح خود را برای ناامن کردن کردستان وارد معرکه خواهد کرد.

این روزها که گروهک کومله مهتدی در آستانه انحلال و فروپاشی قرار گرفته است، سرکرده کومله سعی می کند با انجام این سفرها و سخنان مضحک، توجهات را به سمت خود جلب کند و به این ترتیب، برای مدتی، فضای اردوگاه را آرام کند.

هدف سرکرده کومله از این سفر، بیشتر یک مانور تبلیغاتی برای فریب خوردگان اردوگاه است و به همین منظور، تلاش دارد تا مصاحبه هایی نیز با رسانه هایی از قبیل ایران اینترنشنال و بی بی سی فارسی در روزهای پیش رو انجام دهد.

لازم به ذکر است به دلیل سیاست های منطقه گرایی و دیکتاتورمآبانه عبدالله مهتدی و همچنین خودسری های سرکرده کومله در ملاقات های خصوصی و علنی با سلطنت طلبها و اپوزیسیون فارس، عده زیادی از کادرها و تفنگداران این گروهک، از اردوگاه فرار کرده و به کومله رقیب ( عمر ایلخانی زاده )، ملحق شدند که این مسئله باعث ملتهب شدن فضای داخلی اردوگاه شده است و زمزمه های یک انشعاب جدید به گوش می رسد و به زودی سلطنت عبدالله مهتدی بر کومله به پایان می رسد.

 

انتهای پیام/ بولتن نیوز

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme