https://telegram.me/empireoflies

سفر تریبون جیش‌العدل به اسرائیل!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «فضائل عزیزان» مدیر تلویزیون تازه تعطیل شده «آزادی» که در سالهای اخیر به تریبون گروه‌های تروریستی از جمله جیش‌العدل و جندالله تبدیل شده بود، از سفر خود به سرزمین‌های اشغالی فلسطین خبر داد.

وی که خود را “خبرنگار آزاد”، “دانشجو” و “فعال حقوق‌بشر” (بخواند فعال حقوق تروریست‌ها) معرفی می‌کند، بدون اشاره به چگونگی بدست‌آوردن هزینه سنگین سفر تفریحی چند هفته‌ای به فلسطین اشغالی، در صفحه فیسبوکش نوشت: “دوستان من یک مدت به خاطر این که قصد سفر دارم در فیسبوک نخواهم بود. در طول پنج سال اقامتم در آمریکا به هیچ‌جا مسافرت نکرده‌ام و فشار کاری و تحصیلی‌ زیادی روی دوشم بوده است. الان که تابستان است و دانشگاه نیز تعطیل است قصد دارم تا هفته آینده یک مسافرت کوتاهی به کشور اسرایئل داشته باشم و چند هفته آنجا تعطیلات خود را سپری کنم …”

تصویر از صفحه فیسبوک «فضائل عزیزان»

تصویر از صفحه فیسبوک «فضائل عزیزان»

«فضائل عزیزان» ضمن اشاره به تماس خود با سفارت رژیم صهیونیستی، گفت: “با سفارت اسرائیل در آمریکا چند روز پیش تماس گرفتم و آنها گفتند هیچ مشکلی‌ نیست. بعد از سالها کار و تحصیل احساس می‌کنم به این مسافرت نیاز دارم.”

وی که هیچ‌گاه ارتباط خود با عوامل رژیم صهیونیستی را مخفی نکرده، به بهانه سفر تفریحی اما در واقع با هدف کسب دستورالعمل و بودجه جدید در راه مقابله با جمهوری اسلامی به اسرائیل سفر کرده است.

«تلویزیون آزاد» با مدیریت «فضائل عزیزان» در حالی با شعار «تلاش دموکراتیک برای آزادی» فعالیت می‌کرد که در صفحه نخست وب‌سایت خود به‌طور علنی بنر تبلیغاتی گروهک تروریستی تندر (انجمن پادشاهی ایران)، عامل انفجار تروریستی حسینیه شهدا شیراز را قرار داده است.

گفتنی است، فضائل عزیزان در مهرماه سال ۱۳۸۵ به اتهام همکاری با رسانه‌های معاند و تلاش برای برهم‌زدن نظم عمومی به ۳۰ ضربه شلاق و پرداخت ۳۰۰ هزار تومان جزای نقدی محکوم شد، او پس از خروج از کشور با همراهی همسرش (کبری قربانپور) به فعالیت‌های ضدانقلابی ادامه داد.

«فضائل عزیزان» ابتدا در ترکیه فعالیت خود علیه نظام جمهوری اسلامی را شروع نمود و بعدها با کمک برادران موحدی توانست راهی آمریکا شود و در آنجا با دستگاه‌های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی با هدف کمک رسانه‌ای به گروه‌های تروریستی به‌ویژه شرق ایران، همکاری خود را آغاز کرد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_hr

۴ دیدگاه

  1. حیف کلمه عزیزان که برای این فرد باشه

  2. عزیزان بیماری شیزوفرنی دارد و دوست دارد مطرح شود که شما هم می‌کنید این شخص ۷ ماه اینجا زندان بوده آمریکا و اصلا شهروند آمریکا هم نتوانست بشود و اسراییل که سهل است تا آنور شهرشان هم نمی‌تواند برود تلوزیوونی هم که شما و عزیزان تلوزیون می‌نامید فقط یک حساب تو تیوب است نمیدانم چرا به شادی این فرد بیمار کمک می‌کنید اما سازمان تروریستی جیش العدل فکر کنم گاهی به وی کمک می‌کند تا از گرسنگی نمیرد و مزدوری کند

  3. عجب آشغالی هست این …

  4. سلام. شماها که ادعای سایت امنیتی بودن را می‌کنید چرا نمیفهمید این مردک عزیزان خودش یک وبلاگ علیه خودش باز کرده و برای ردّ ‌قم کنی‌ این برق دزدی را شایع کرده تا با یک تیر دو هدف بزنه! اولا شماها را دروغ گو معرفی‌ کنه و بگه که دیدید مردم اینها دروغ میگن و دوما اصل مطلب که اخذ بودجه از اسرائیل است به فراموشی سپرده بشه. متاسفانه شما هم بازی میخورید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme