https://telegram.me/empireoflies

سفری که دروغ‌های آرش سیگارچی را افشا کرد + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، آرش سیگارچی خبرنگار و مجری ضدانقلاب شبکه صدای آمریکا (VOA) امروز در صفحه فیسبوک خود به سفر مادرش به آمریکا اشاره کرد. او نوشت پس از ۷ سال و بعد از خروجش از ایران برای نخستین بار مادرش خود را می‌بیند. آرش سیگارچی گفته است که مادر او پس از خروج از ایران کشف حجاب کرده است.

نکته جالب و البته عجیب درباره سفر مادر آرش سیگارچی به آمریکا این است که با وجود جو‌سازی‌ها و فرافکنی‌های ماه‌های گذشته او درباره فشار به خانواده‌اش توسط پلیس و نیروهای امنیتی ایران، مادر آرش سیگارچی در روزهای اخیر به سادگی و در کمال آزادی از طریق خطوط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به واشینگتون سفر کرده و با پسرش دیدار نموده است، و در واقع این سفر افشا کننده دروغ‌های همیشگی آرش سیگارچی درباره فشار به خانواده‌اش توسط ماموران امنیتی و پلیس ایران و در نتیجه مهم جلوه دادن خود است.

گفتنی است، آرش سیگارچی دارای خانواده‌ای کاملا غیرمذهبی بوده و به گفته برخی از دوستانش او حتی در زمان حضور در ایران سخنانی بر علیه دین بیان می‌کرد. مادر آرش سیگارچی در سالهای گذشته چندین بار خواستار سفر به آمریکا و دیدار با فرزندش بود، اما پدر آرش به دلایل خانوادگی از این سفر جلوگیری می‌کرد.

پدر و مادر آرش سیگارچی از چند سال گذشته و به ویژه پس از فرار آرش سیگارچی به خارج از کشور با یکدیگر دچار اختلافات بسیاری شدند، تا جایی که شنیده شد تا چندی پیش پدر و مادر او به صورت جدا از یکدیگر زندگی می‌کردند.

با توجه به مسائل اشاره شده، به نظر می‌رسد سفر اخیر مادر آرش سیگارچی به آمریکا ناشی از برخی خبرها درباره طلاق رسمی پدر و مادر او است که سبب شده مادر او در کمال آرامش و بدون اجازه پدرش به آمریکا سفر کند.

آرش-سیگارچی

تصویری از آرش سیگارچی و مادر او که در صفحه فیسبوکش منتشر شده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme