https://telegram.me/empireoflies

«سعودی‌زاده» مامور حمایت از «ربع پهلوی» شد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از سخنان ضدملی «ربع پهلوی» در میان جمعی از اپوزیسیون و همچنین در مصاحبه با شبکه «العربیه» سعودی و روزنامه «الوطن»، بسیاری از عناصر اپوزیسیون به او انتقاد کردند و حتی سلطنت‌طلبان، عمل شاهزاده خود را اشتباه دانستند.

اما این موضوع به اینجا ختم نشد و صدور بیانیه‌ای با عنوان «آخرین هشدار به آخرین ولیعهد» و بیانیه ۱۰ گروه اپوزیسیون خطاب به «ربع پهلوی»، او را در وضعیت بدترین قرار داد.

برخی از سلطنت‌طلبان ساکن اروپا و منتقدان «ربع پهلوی»، «امید دانا» که خود را رقیب سیاسی آخرین شاهزاده پهلوی می‌دانند، دلیل سخنان و اعمال ضدملی اخیر «ربع پهلوی» را ارتباطات شخص او و اطرافیانش با شاهزاده‌های رژیم سعودی در ماه‌های اخیر می‌دانند.

در ماه‌های اخیر ارتباط و مصاحبه‌های «ربع پهلوی» به رسانه‌های وابسته به رژیم آل‌سعود به‌طور چشمگیری افزایش یافته، تا جایی او که چند ماه پیش با شبکه وهابی-تکفیری «کلمه» هم مصاحبه اختصاصی انجام داد و خواستار اتحاد برای مبارزه با جمهوری‌اسلامی شد.

هرچند که بسیاری از سخنان «امید دانا» علیه «ربع پهلوی» به‌سبب کینه شخصی و جنگ قدرت است، اما سخنان «امید دانا» زمانی به واقعیت نزدیکتر می‌شود که «علیرضا نوری‌زاده» هم به جمع حامیان «ربع پهلوی» می‌پیوندد.

«علیرضا نوری‌زاده» مدیر تلویزیون «ایران فردا» که به اعتقاد بسیاری، با کمک دلاری شاهزاده‌های سعودی و کمک‌های دولت انگلیس این تلویزیون را در لندن تاسیس کرده و به‌سبب حمایت همیشگی از رژیم آل‌سعود بخصوص در جریان فاجعه منا به «سعودی‌زاده» و «سخنگوی فارسی‌زبان رژیم آل‌سعود» معروف شده، هم به جمع حامیان «ربع پهلوی» می‌پیوندد.

نوری‌زاده که تا چند ماه پیش یکی از منتقدان «ربع پهلوی» بود، به یکباره ماموریت یافت به حمایت از آخرین امید پهلوی‌چی‌ها بپردازد؛ پس چند شب پیش در تلویزیونش، به حمایت از «ربع پهلوی» شتافت و با تکرار ادعاهای مطرح شده در بیانیه «شورای ملی ایران» (وابسته به ربع پهلوی)، گفت: “من اصل مصاحبه شاهزاده با الوطن را دیدم و متوجه شدم که ایشان اصلاً در این مصاحبه درباره جزایر سه‌گاه سخن نگفتند …”

این در حالی است که خبر مصاحبه «ربع پهلوی» با الوطن در وبسایت منتسب به او قرار گرفته بود، اما به یکباره پس از ماجراهای مذکور، این خبر از سایت «ربع پهلوی» حذف شد. شاهزاده ورزشکسته پهلوی، در مصاحبه مذکور در پاسخ به خبرنگار الوطن که از عناون جعلی “خلیج عربی” بجای “خلیج فارس” استفاده کرده و جزایر سه‌گاه تنب بزرگ، تبن کوچک و ابوموسی را ازان امارات دانسته بود، سکوت کرد و پاسخ مناسبی نداد.

بخشی از مصاحبه «ربع پهلوی» با روزنامه الوطن. تصویر از وبسایت «ربع پهلوی»

«علیرضا نوری‌زاده» مخالفان «ربع پهلوی» را افراد کوچکی دانست که برابر او ایستاده‌اند، در چاپلوسی و تملق «ربع پهلوی» گفت: “من مطمئن هستم اگر شاهزاده به ایران بیاید و شاهزاده نشود، حتماً دو دوره رئیس جمهور خواهد شد …”

نوری‌زاده منتقدان آخرین بازمانده خاندان پهلوی را به افراد بی‌عقل و عقب‌افتاده تشبیه کرد که افکار بسیار قدیمی دارند و نمی‌توانند موفقیت‌های «ربع پهلوی» را ببینند!

البته کار به اینجا خاتمه نیافت و «امید دانا» پس از سخنان نوری‌زاده، با ساخت ویدئویی، پاسخ مدیر شبکه «ایران فردا» را داد و او را «دیوث سیاسی» نامید تا دعوای بین موافقان و مخالفان «ربع پهلوی» تمامی نداشته باشد و مخالفان جمهوری‌اسلامی سرگرم دعوای داخلی خود باشند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از سخنان ضدملی «ربع پهلوی» در میان جمعی از اپوزیسیون و همچنین در مصاحبه با شبکه «العربیه» سعودی و روزنامه «الوطن»، بسیاری از عناصر اپوزیسیون به او انتقاد کردند و حتی سلطنت‌طلبان، عمل شاهزاده خود را اشتباه دانستند. اما این موضوع به اینجا …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme