https://telegram.me/empireoflies

سرگیجه و خبرسازی این روزهای دلال رابطه ایران و آمریکا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«هوشنگ امیراحمدی» از عناصر اپوزیسیون مقیم آمریکا است که تا چند سال پیش به‌عنوان دلال برقراری رابطه بین ایران و آمریکا شناخته می‌شد. وی که سابقه ارتباط با سرویس‌های جاسوسی غربی به خصوص آمریکا را دارد، در برنامه‌های شبکه‌های ضدانقلاب از جمله تلویزیون «کانال یک» (متعلق به شهرام همایون) هم حضور پیدا می‌کند.

وی که این روزها با اظهارنظرهای خود به یکی از افراد پرحاشیه رسانه‌های ضدانقلاب تبدیل شده است، هفته گذشته در تظاهراتی که علیه نایاک برگزار شده بود، موضع براندازانه نظام جمهوری اسلامی ایران را به خود گرفت ولی در جای دیگر این اقدام خود را نقض و اعلام کرد که این نظر وی به منظور تغییر کل حکومت در ایران نیست.

یا اگر بخواهیم به توصیف گفته‌ها و رفتارهای امیراحمدی بیشتر اشاره کنیم باید بگوییم که به طور مثال در مصاحبه‌ای با شهرام همایون به نایاک و شخص تریتا پارسی حمله‌ور شده و با اعلام اینکه فرشگردی‌ها آلترناتیوی برای تغییر حکومت در ایران ندارند به این گروه نیز حمله کرد.

همچنین وی در یکی دیگر از برنامه‌های تلویزیونی خود در صحبتی جنجالی گفت که رضا پهلوی هیچ کاری نمی‌تواند انجام دهد و در خبرسازی دیگر خود در سال ۹۰ در مصاحبه‌ای با گاردین و در حمایت از مشایی، گفت: “جنبش اصلاحات به دلایل مختلف در ایران موفق نشد. من فکر می کنم که مشایی آلترناتیوی دیگر شده است و نظام ایران در حال استفاده از این فرصت است تا انتخابات بعدی را داغ کند. مشایی می‌گوید که ایرانیان در وهله نخست ایرانی هستند و بعد مسلمان!”

امیراحمدی سال گذشته نیز در مصاحبه‌ای عجیب با سایت ضدانقلاب «ایران گلوبال» با حمایت از کودتای نظامی سپاه پاسداران و جدایی روحانیت از حکومت، می‌گوید: “در نامه‌ای به سرداران پاسدار انقلاب، از آنها هم درخواست کرده‌ام که با ورود مقتدرانه خود به همراه مردم، خروج عزتمندانه شما را تسهیل کنند. واقعیت این است که مصلحت ایران و اسلام هم فقط در همین تغییر است و بس.”

رفت و آمدهای متعدد وی به ایران در سال‌های گذشته و از طرفی حواشی به وجود آمده توسط وی در این ایام مشخص نیست با چه هدفی صورت می‌گیرد ولی بیشترین احتمال ممکن را می‌توان کسب درآمد و موقعیت‌های سیاسی در نظر گرفت و باید دید چه رویکرد جدیدی را در آینده دنبال خواهد کرد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme