https://telegram.me/empireoflies

سرکرده سلطنت‌طلبان اروپا: من «شعبان بی‌مخ» هستم!!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: با نگاهی به عملکرد و رفتار عناصر اپوزیسیون در خارج کشور، متوجه می‌شویم با آنکه افرادی مانند «شعبان بی‌مخ» سالها پیش مرده‌اند، اما افراد زیادی در بین اپوزیسیون حضور دارند که چیزی از «شعبان بی‌مخ» کم ندارند و بلکه از او بی‌مخ‌تر هستند!

«امید شریفی دانا» یکی از این عناصر اپوزیسیون است که این روزها خود را به عنوان یکی از چهره‌های اصلی و موثر در بین سلطنت‌طلبان جا انداخته است. وی که از اغتشاشگران عاشورای سال ۸۸ بود، پس از مدتی زندانی شدن مورد رافت اسلامی قرار گرفت و آزاد شد، اما پس از فرار به اروپا در شب عروسی‌اش با کمک دیگر عناصر ضدانقلاب، پس از مدتی به بهانه همجنس‌باز بودن از کشور سوئد پناهندگی گرفت.

این عنصر پادشاهی‌خواه، در روزگاری که همگان عمر نظام پادشاهی در سراسر دنیا را تمام شده می‌دانند و حکومتهای پادشاهی و سلطنتی یکی پس از دیگری در حال فروپاشی است، مدعی است در پی تجدید بنای نظام پادشاهی در ایران است!

«امید شریفی دانا» که در موسسه‌ای صهیونیستی در استکهلم فعالیت می‌کند، در بین سلطنت‌طلبان به عنوان یک تابوشکن معروف شد. برای نمونه وی در حالی رسماً موضوعاتی مانند دموکراسی و حقوق‌بشر را زیر سوال می‌برد که بسیاری از عشاق نظام پادشاهی برای حفظ پرستیژ هم که شده، از این مفاهیم غربی طرفداری می‌نمایند!

حال «امید دانا» که به دلیل قیافه‌اش در بین برخی از مخالفانش به «همستر» معروف شده، چند روز پسش در صفحه فیسبوکش به‌طور رسمی از اعمال و رفتارهای «شعبان جعفری» معروف به «شعبان بی‌مخ» حمایت کرد و او را «پهلوان شعبان جعفری» نامید. این عنصر پادشاهی‌خواهی در حالی از افرادی مانند «شعبان بی‌مخ» حمایت کرد که بسیاری از سلطنت‌طلبان حاضر نیستند خود را با حمایت از افراد مذکور بدنام‌تر نمایند.

اما پس از حمایت این سلطنت‌طلب از «شعبان بی‌مخ» و دلتنگی برای او، «امپراتوری دروغ» در خبری به پوشش این سخن پرداخت و به سوابق «شعبان جعفری» (شعبان بی‌مخ) اشاره کرد که این مطلب را می‌توانید در اینجا بخوانید: آشنایی با «شعبان بی‌مخ» ورژن ۲۰۱۷ !!

تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

اما «امید دانا» در واکنش به مطلب مذکور، بار دیگر از «شعبان بی‌مخ» حمایت کرد و در صفحه فیسبوکش نوشت: “…امروز یکی از وب سایتهای جمهوری اسلامی از من به عنوان «شعبان بی مخ» ۲۰۱۷ یاد کرده است. اگر مملکت ما جای شاملو، جلال آل‌احمد، غلامحسین ساعدی، علیرضا نوریزاده، اسماعیل نوری‌علا و دیگر روشنفکران تاریک‌اندیش ایرانستیز که نقششان در شورش ۵۷ انکار نشدنی است، چهارتا شعبان بی‌مخ داشت الان وضعمان این نبود … به هر روی اینجانب با افتخار از چنین مقایسه‌ای از سوی سایت‌های حکومتی جمهوری اسلامی استقبال می‌کنم و به روان «شعبان جعفری» درود می‌فرستم…”

این عنصر پادشاهی‌خواه که اتفاقا یکی از عناصر تاثیرگذار در بین معدود حامیان نظام سلطنتی است، به صراحت از اقدامات «شعبان بی‌مخ» حمایت و آرزو کرده که ایکاش امروز هم شعبان بی‌مخ‌ها حضور داشتند که اگر بودند وضع ایران و عناصر اپوزیسیون جور دیگری بود!

 

انتهای پیام/

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: با نگاهی به عملکرد و رفتار عناصر اپوزیسیون در خارج کشور، متوجه می‌شویم با آنکه افرادی مانند «شعبان بی‌مخ» سالها پیش مرده‌اند، اما افراد زیادی در بین اپوزیسیون حضور دارند که چیزی از «شعبان بی‌مخ» کم ندارند و بلکه از او بی‌مخ‌تر هستند! «امید شریفی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme