https://telegram.me/empireoflies

سرکرده سلطنت‌طلبان اروپا: «ربع پهلوی» نمک به حرام است!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این روزها «ربع پهلوی» به‌شدت از سوی دوستان سابقش تحت فشار است. بخصوص پس از آنکه در ماه‌های اخیر شواهد زیادی از ارتباط وی با رژیم آل‌سعود و شاهزادگاه و رسانه‌های سعودی منتشر شده است، هجمه‌ها به سوی «ربع پهلوی» بیشتر شد و برخی از سلطنت‌طلبان به آخرین بازمانده رژیم پهلوی پیشنهاد دادند از سیاست کناره‌گیری کرده و به بچه‌داری بپردازد!

اما در اخیراً انتقادات به «ربع پهلوی» زمانی بیشتر شده که وی با انتشار بیانیه‌ای از رفتارهای نژادپرستانه و ناسیونالیستی و عرب‌ستیزانه برخی از حامیان رژیم پهلوی در تجمع «روز کوروش» در پاسارگاد انتقاد نمود و برخلاف انتظار طرفداران دیروزش، نوشت: “… همایش هزاران هزار ایرانی به مناسبت این روز بزرگ نه برای کیش شخصیت و نه برای جایگزینی فاشیسم دینی به فاشیسم نژادی است … هرگونه سخن یا رفتاری را که نفرت‌پراکنی ضد یک قوم یا نژاد،‌ جنس و یا باوری باشد محکوم می‌کنم …”

بسیاری از منتقدان امروز «ربع پهلوی» این سوال را مطرح کردند که چرا شاهزاده در سالهای پیش اینگونه ژست حقوق‌بشری نمی‌گرفت و اکنون که اسناد زیادی از رابطه‌اش با سعودی‌ها منتشر شده، به حامی اعراب تبدیل شده و از آنها دفاع کرده و بیانیه صادر می‌کنند. این منتقدان، انتشار بیانیه‌های اینچنینی از سوی «ربع پهلوی» را نشانه‌ای دیگر بر وابستگی شاهزاده با آل‌سعود می‌دانند.

یکی از افرادی که در اینگونه موارد در صف نخست انتقاد از «ربع پهلوی» قرار دارد، «امید شریفی دانا» است. او که چند سال پیش عاشق دختر شاهزاده شده بود، اما در این عشق ناکام مانده بود، به یکباره از یک هوادار دوآتشه به یک منتقد جدی و حتی مخالف سرسخت تبدیل شد.

«امید دانا» که داعیه هدایت سلطنت‌طلبان مقیم اروپا را دارد، در واکنش به بیانیه «ربع پهلوی» در صفحه فیسبوکش با لحنی تند، نوشت: “شاهزاده رضا پهلوی بلاخره زهر خویش را به عاشقان کوروش ریخت!! ساعاتی پیش شاهزاده رضا پهلوی با انتشار بیانیه‌ای در فیسبوک خویش، هم ردیف تجزیه‌طلبان و رسانه بی‌بی‌سی به عاشقان کورش انگ نژادپرست و فاشیسم زدند … چنین خیانتی از سوی شاهزاده رضا پهلوی که در حق همین عاشقان که با به خطر انداختن جانشان، تولد ایشان را تبریک گفتند مصداق نمک‌نشناسی می‌باشد … پاسخ این نمک به حرامی شاهزاده رضا پهلوی را تا فردا شب کوبنده و بدون ملاحضات سیاسی خواهم داد … خیانت نابخشودنی و هزینه‌دار است و سکوت ایران‌خواهان و هواداران پادشاهی به خیانت‌های شاهزاده خود خیانت به ایران می‌باشد… شاهزاده! شما اگر واقعا مانند پدرتان بودیدی امروز وضع ما این نبود، ایکاش برادرتان زنده بود …”

سرکرده سلطنت‌طلبان اروپا همچنین با بیان اینکه «ربع پهلوی» لیاقت لقب «شاهزاده» را ندارد، گفت: “ما با تمام قوا با جمهوری‌اسلامی مبارزه می‌کنیم، اما ایشان فقط بیانیه دادن را بلدند …”

این تنها بخش کوچکی از انتقادات به «ربع پهلوی» است و بعید نیست تا چندی دیگر درخواست منتقدان او درباره خانه‌نشین شدن و بچه‌داری به حقیقت بپذیرد! تا چند سال پیش هیچ یک از سلطنت‌طلبان و حتی دیگر عناصر اپوزیسیون جرأت نمی‌کردند کوچکترین انتقادی به «ربع پهلوی» بکنند، اما اکنون شاهزاده پهلوی‌دوستها آنقدر تضعیف شده که افرادی مانند «امید دانا» به او فحاشی کرده و القابی مانند “خائن” ، “مزدور” ، “حرام لقمه” و … را به او نسبت می‌دهند.

انتهای پیام/

این روزها «ربع پهلوی» به‌شدت از سوی دوستان سابقش تحت فشار است. بخصوص پس از آنکه در ماه‌های اخیر شواهد زیادی از ارتباط وی با رژیم آل‌سعود و شاهزادگاه و رسانه‌های سعودی منتشر شده است، هجمه‌ها به سوی «ربع پهلوی» بیشتر شد و برخی از سلطنت‌طلبان به آخرین بازمانده رژیم پهلوی پیشنهاد دادند از سیاست کناره‌گیری کرده و به بچه‌داری بپردازد!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme