https://telegram.me/empireoflies
دو خواننده لس‌آنجلسی به تازگی در یک همخوانی مشترک، سرودی را برای حمایت از براندازی در ایران اجرا کردند.

«سرود تظاهرات» خوانده شد!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدو خواننده لس‌آنجلسی به تازگی در یک همخوانی مشترک، سرودی را برای حمایت از براندازی در ایران اجرا کردند.

فائقه آتشین معروف به گوگوش و سیاوش قمیشی این همخوانی مشترک که «چهل سال» نام دارد را اجرا کرده‌اند.

در شعر این همخوانی مضامینی نظیر “خستگی مردم بعد از ۴۰ سال”؛ “شنیدن صدای مردم” و “تشویق به اعتراض و رها شدن” آمده است.

ویدئو کلیپ حاوی این سرود حاوی تصاویری از متروی تهران، پل طبیعت، برج میلاد، بزرگراه‌های پایتخت، چند فرد دستفروش و… است. تصاویری که در لابه‌لای آنها یک بدنساز آمریکایی لخت نیز در حال کف زدن، طبل‌نوازی و انجام نوعی رقص هم دیده می‌شود.

سیاوش قمیشی، از خوانندگان حاضر در این همخوانی، چندی قبل در یک ویدئوی کوتاه که در شبکه توییتر منتشر شد، در حال پیانونوازی رو به دوربین از این گفت که: یه روز برمی‌گردیم!

هر دو اجراکننده این ویدئو کلیپ از کسانی هستند که در سال ۸۸ (۹ سال قبل) نیز دو ترانه با محتوای برگشتن به ایران و براندازی و تشویق اغتشاشگران به ادامه مبارزه علیه نظام اجرا کردند.

*این ترانه برای فرصت‌طلبی از التهابات اخیر اقتصادی اجرا شده است.

خاصّه اینکه التهابات اخیر و چند تجمع کوچکی که در پیامد آن شکل گرفته است؛ تماماً از چند سال قبل، پیش‌بینی شده بودند.

و البته بخشی از آن پیش‌بینی‌ها نیز بر اساس تحرکات دشمن خارجی و عناصر داخلی او بوده است. دشمنی که همان‌طور که مشاهده می‌شود بر اساس یک اَرِنج زمان‌بندی عمل می‌کند و هم‌اکنون با بویی که از تجمع و التهاب اقتصادی به مشامش رسیده، مشغول انجام فازهای جدیدی از نقشه خود برای ایجاد «فتنه اقتصادی» در ایران است.

پر واضح آنکه مردم ایران از نخستین روز انقلاب اسلامی با شدیدترین تحریم‌های آمریکا مواجه شدند، در مقاطعی (نسبت) نرخ تورم و جهش قیمتی برخی اقلام از مقطع کنونی هم بیشتر بوده و ایضا مثلاً نرخ بیکاری کشور در سال ۸۹ (۸ سال قبل) از نرخ اکنون بیکاری ۲ درصد بیشتر بوده است.

اما چرا به یکباره صدای اعتراضات تند از مشکلات اقتصادی فعلی شنیده می‌شود و چرا در مقاطع گذشته چنین چیزی به گوش نرسید!؟

دلیل ساده است. پروژه جدید دشمن که به زعم ما در وبلاگ مشرق، ۷  سالی هست که در دست تعقیب و پیگیری دشمن و عناصر داخلی او قرار دارد، فتنه اقتصادی و ایجاد «اعتراض ظالمانه» علیه حکومتی اسلامی است که اگرچه به دلیل رویکردهای دولتی برآمده از رأی مردم با مشکلاتی مواجه است اما هرگز دچار بحران نیست و برای مبارزه با فساد هم عزم جدی دارد.

راز فتنه اقتصادی که افرادی قصد دمیدن بر آن را دارند، در پرونده‌ای بزرگ و قطور به نام «سیاه‌نمایی» و ایجاد فقر روانی قرار دارد. پرونده‌ای که محتوای آن اگر در بهشت هم پراکنده شود، بهشتیان به تصوّر جهنم دچار می‌شوند.

قبل از انتشار سرود اغتشاش که در بالا به آن اشاره شد، کسانی از خوانندگان کشور نیز اعلام آمادگی کرده‌اند که حاضرند برای مردم کنسرت خیابانی برگزار کنند!

تاکنون، همایون شجریان، فرزاد فرزین، حمید هیراد و چند تن دیگر درباره چیزی به نام کنسرت خیابانی اعلام آمادگی کرده‌اند.

انتهای پیام/مشرق

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

دو خواننده لس‌آنجلسی به تازگی در یک همخوانی مشترک، سرودی را برای حمایت از براندازی در ایران اجرا کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme