https://telegram.me/empireoflies

سرنوشت «شهرام همایون»، درس عبرت شد

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپس از مدت‌ها که شایعاتی درباره تعطیلی چند تلویزیون لس‌آنجلسی مطرح میشد، بالاخره در هفته گذشته دو تلویزیون لس‌آنجلسی یعنی «اندیشه» و «کانال یک» تعطیلی خود را اعلام کردند.

در این میان تعطیلی تلویزیون «شهرام همایون» یعنی «کانال یک» که یکی از قدیمی‌ترین تلویزیون‌های لس‌آنجلسی بود و در این سالهای حواشی بسیاری نیز داشت، سر و صدای بیشتری برپا کرد. بالاخره همایون تلویزیونش را تعطیل کرد و هر چه تهدید نمود که «اگر پول ندهید می‌روم» فایده‌ای نداشت، هرچند باز هم از فردی مانند او بعید نیست که با استشمام بوی پول، دوباره هوس برگشت به سرش بزند.

البته به گفته یکی از اطرافیان همایون، به چند دلیل بعید است او دوباره دنبال مدیریت تلویزیون و مجری‌گری بیفتد. نخست اینکه، به‌دلیل شارلاتان بازی‌ها و فاسد مالی همایون از جمله برداشت پول از حساب هوادارانش، اخیراً وی از طرف بانک‌های آمریکا و دادگاه‌ها مورد بازخواست قرار گرفته و اجازه برداشت از حساب کسی را به او نمی‌دهند. دوماً اینکه «شهرام همایون» در یک سال اخیر با بیماری شدید سرطان روده دست به گریبان شده و بعید است تا چند ماه بیشتر زنده بماند و پزشک معالجش او را از فعالیت سنگین منع نموده و در هفته‌های آتی دو عمل جراحی سنگین نیز در پیشرو دارد.

شرکتی که پخش برنامه‌های تلویزیون «کانال یک» را در ماهواره بر عهده داشت نیز پس از کلاه‌برداری‌های همایون بارها تهدید به قطع تلویزیون «کانال یک» را کرده بود که او این موضوع را با بهانه اینکه اکنون دوره ماهواره تمام شده و باید اینترنتی برنامه‌ها را پخش کرد، خواست بر اخراج تلویزیونش از ماهواره سرپوش بگذارد. با قطع برنامه‌های «کاناب یک» در کمتر از ۱۲ ساعت تلویزیون «پارس» جایگزینش شد. پس از این همایون سعی کرد که موضوع مذکور را به نفع خود تمام کرده و مظلوم‌نمایی کند.

از قدیم گفته‌اند که بار کج به مقصد نمی‌رسد. وقتی بنیان و اساس یک کار بر اساس کلاشی و حقه‌بازی نهاده شده باشد، سرانجامی نخواهد داشت. با بررسی رفتار «شهرام همایون» در این سالها، درمی‌یابیم که تمام اعمال و رفتار او از ابتدا تا به امروز بدون هیچ مبنا و اصول واقعی بود؛ او هر دم سر از سوراخی درآورد و هر آن به سوراخ دیگری می‌خزید و حزب باد بود و هر چیز که برایش سود مادی داشت به طرف آن رفت. باشد که سرنوشت این اپوزیسیون آواره درس عبرتی برای دیگر پناه‌بردگان به دامان ینگه دنیا باشد.

 

انتهای متن/

پس از مدت‌ها که شایعاتی درباره تعطیلی چند تلویزیون لس‌آنجلسی مطرح میشد، بالاخره در هفته گذشته دو تلویزیون لس‌آنجلسی یعنی «اندیشه» و «کانال یک» تعطیلی خود را اعلام کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.6 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme