https://telegram.me/empireoflies
فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه بازدید از نمایشگاه پیشگامان گام دوم انقلاب در دانشگاه علوم پزشکی بقیهالله(عج) گفت: این دانشگاه در حال گذار از شرایط موجود به‌سمت یکی از برترین دانشگاه‌های پزشکی جهان است.

سرلشکر سلامی: تعهد کرده‌ایم ایران را در همه عرصه‌ها از بیگانه بی‌نیاز کنیم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغسرلشکر حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه بازدید از نمایشگاه پیشگامان گام دوم انقلاب در دانشگاه علوم پزشکی بقیهالله(عج) در جمع خبرنگاران گفت: دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله جزو یکی از دانشگاه‌های ممتاز کشور است که از هیئت علمی خوبی برخوردار است که حتی برخی از آنها در سطح جهان هم جزو برجستگان پزشکی هستند.

وی افزود: این دانشگاه در حال گذار از شرایط موجود به‌سمت رفتن به‌سمت یکی از برترین دانشگاه‌های پزشکی جهان است. ما حتماً این مسیر را تقویت می‌کنیم و معتقدیم همه گام‌های اولیه برای رسیدن به قله‌های بزرگ برای ما فراهم شده است.

فرمانده‌کل سپاه با بیان اینکه “ما فقط در حوزه‌های اقتصادی تحریم نیستیم”، گفت: ما در عرصه‌هایی که تحت فشار جهانی قرار می‌گیریم بهتر پیشرفت می‌کنیم زیرا مجبور می‌شویم به ظرفیت‌های داخلی و جوانان خودمان رجوع و الگوی‌های پیشرفت را خودمان طراحی کنیم.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: اگر این دانشگاه همین مسیر را ادامه بدهد به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا می‌کند. ما تعهد کرده‌ایم این کشور را در همه زمینه‌ها از بیگانه بی‌نیاز کنیم و معتقدیم دانشگاه بقیه الله به‌عنوان نماد دانش پزشکی انقلاب اسلامی باید پیشران و لوکوموتیو حرکت ما در مرزهای دانش پزشکی و فناوری‌های این حوزه باشد.

انتهای پیام/تسنیم

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme