https://telegram.me/empireoflies

سردبیر رادیو فردا: ممنون که من را آمریکایی خطاب کردید !

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، رادیو آمریکایی فردا در جدیدترین برنامه «ساعت ششم» با اجرای “نیوشا بقراطی” سردبیر صهیونیست این رادیو و با کارشناسی “نادر وهابی” جامعه‌شناس مقیم پاریس، در روزهایی که موضوع مهمی برای زیرسوال بردن نظام جمهوری اسلامی نیافته است، به موضوع مهاجرت ایرانیان به خارج از کشور پرداخت تا همچون برنامه‌های دیگر به هر بهانه و روشی در جهت اهداف محول شده، گام بردارد.

در این برنامه در حالی که نیوشا بقراطی با هر روشی از جمله بر روی خط آوردن افرادی گزینشی به دنبال القای این مطلب بود که بیشتر مهاجران ایرانی به دلایل سیاسی از ایران رفته‌اند، اما نادر وهابی در ادامه این برنامه با اشاره به آماری تلاش‌های نیوشا بقراطی را نقش بر آب نمود و اذعان کرد که تنها ۱۰ تا ۱۵ درصد مهاجرت‌ها از ایران به دلایل سیاسی است و بیش از ۸۵ درصد افراد به دلایل کاری، تحصیل و تفریح به خارج از ایران مهاجرات می‌کنند.

یکی از روش‌های نیوشا بقراطی مجری برنامه “ساعت ششم” برای مقابله با نظرهای مخالف، پریدن در سخنان افرادی است که بر روی خط این رادیو می‌آیند تا به آنها اجازه صحبت داده نشود.

رادیو فردا بیشتر شرکت‌کنندگان در برنامه‌های خود را از بین افرادی در خارج از کشور انتخاب می‌کند که صحت هویت آنها مشخص نیست. در برنامه اخیر “ساعت ششم” در میان تعداد زیاد افرادی که به گفته سردبیر این رادیو از کشورهای مختلف بر روی خط رادیو فردا آمدند، تنها یک نفر از ایران اجازه شرکت در این برنامه را یافت.

رامین تنها فردی بود که از ایران بر روی خط برنامه اخیر “ساعت ششم” آمد. رامین با بیان اینکه بسیاری از مشکلات ایران ناشی از تحریم‌ها و فشارهای آمریکا است، مدعی شد شرایط سخت ناشی از تحریم‌های آمریکا سبب مهاجرت برخی افراد می‌شود. نیوشا بقراطی که گویا تعصب بسیاری به آمریکا دارد، با شنیدن این سخن رامین به میان صحبت‌های او پرید و پرسید در زمان جنگ ایران و عراق نیز آمریکا سبب مهاجرت ایرانیان شد؟. رامین در جواب بقراطی گفت در زمان جنگ نیز آمریکا از دولت صدام حمایت کرد و پشت عراق بود.

در ادامه رامین، نیوشا بقراطی را فردی آمریکایی خطاب کرد و گفت شما آمریکایی‌ها سبب اعمال تحریم‌ها بر علیه ایران شده‌اید. مجری برنامه “ساعت ششم” در حالی که از سخنان رامین عصبانی شده بود در پاسخ گفت ممنون که من را آمریکایی حساب آوردید(!) در حالی که به زبان شیرین فارسی سخن می‌گوییم و صدای رامین را قطع کرد!

آیا نیوشا بقراطی اکنون ایرانی است!؟

نیوشا (محمدحسین) بقراطی متولد ۱۰ آبان سال ۱۳۵۷در شهرک اکباتان تهران و دارای پدر و مادری شمالی است. وی سالها پیش به هلند مهاجرت کرد و پس از چند سال به کمک یکی از آشنایانش به استخدام در رادیو فردا در آمد و اکنون نیز با حمایت‌های آرمان مستوفی و بر خلاف نظر دیگر عمکارانش به عنوان سردبیر رادیو فردا دست یافته است.

نیوشا بقراطی و همسرش بیتا ملکوتی دارای پاسپورت آمریکایی و تبعه این کشور هستند. بقراطی همچنین در تاریخ اول خرداد سال ۹۲ صاحب فرزندی به نام آراد شد که تابعیت آمریکایی برای او گرفت. پدر و مادر همسر نیوشا بقراطی اکنون در آمریکا به سر می‌برند و او نیز هر از چند گاهی به آمریکا سفر می‌کند.

به زودی نیوشا بقراطی را بیشتر برای شما معرفی خواهیم کرد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. از قیافه یارو حالت تهوع گرفتم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme