https://telegram.me/empireoflies

سردار کاظمینی: چند گروه تکفیری بازداشت شدند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سردار محسن کاظمینی در خصوص فعالیت گروه های تکفیری در اطراف مرزهای شرقی و غربی کشورمان، گفت: تمام فعالیت های گروه های تکفیری و ضد انقلاب تحت اشراف اطلاعاتی ما قرار دارد به همین خاطر تاکنون نگذاشتیم گروه های تکفیری از مرزهای کشورمان عبور کنند هر چند طرح هایی برای ورود به مرزهای ما در ذهن هایشان دارند ولی همان گونه که عنوان شد به دلیل وجود اشراف اطلاعاتی بر عملکرد آنها تاکنون موفق به چنین کاری نشدند.

وی افزود: بنابر این تاکنون تیم هایی از این گروه ها که قصد ورود به کشورمان را از غرب و شرق داشتند، به دلیل اشراف بر عملکردشان، دستگیر و زندانی شده اند.

سردار کاظمینی ادامه داد: کشورهای استکباری به دلیل وجود هزینه بالای حضور مستقیم مداخله نظامی در کشورها به این نتیجه رسیده اند به منظور جلوگیری از این هزینه، اهداف نظامی خود را به شیوه جنگ های نیابتی دنبال کنند به این معنی که کشورهای حامی خود را به جنگ با دیگر کشورها تحریک می کنند و بدون آن که خود را مستقیم درگیر جنگی کنند، اهداف مورد نظرشان را به این شکل دنبال می کنند.  

وی اظهار داشت: در همین راستا آمریکایی ها برای جلوگیری از نفوذ ایران در میان کشورهای اسلامی، به دنبال تحریک کشورهایی در منطقه مانند عربستان هستند تا بوسیله این قبیل کشورها، برنامه های خود را علیه ایران اسلامی اجرا کنند.

فرمانده سپاه تهران بزرگ بیان داشت: اما باید بدانند ما بواسطه ظرفیت های بالایی که قدرت بازدارندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد، آنها به طور یقیین دست به چنین خطای راهبردی و استراتژیکی نخواهند زد؛ با این حال چنانچه این حماقت را انجام دهند، پاسخ کوبنده ما را به طور حتم خواهند دید.

وی در ادامه تصریح کرد: آنها با دریافت پاسخ ایران متوجه می شوند، کشورمان در منطقه قدرتی است که می تواند هم در برابر قدرت های فرامنطقه ای مانند آمریکا و هم در برابر دولت های نایب آمریکا، بایستد.

سردار کاظمینی در خصوص میزان اعتبارات نیروهای مسلح کشورمان هم بیان داشت: برای اینکه توان دفاعی کشور را افزایش دهیم، نیاز به اعتبارات بیشتری داریم به همین خاطر می طلبد، مجموعه دولت و مجلس در این زمان حمایت ها و پشتیبانی های بیشتری از نیروهای مسلح داشته باشند.

انتهای پیام/دفاع‌پرس

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme