https://telegram.me/empireoflies

سردار نجات: سخنان اخیرم را تحریف و تقطیع کردند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سردار «حسین نجات» معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نامه‌ای، با انتقاد از یک رسانه به دلیل تحریف و تقطیع سخنانش در روز چهارشنبه (۴ دی) در همایش مداحان در مشهد؛ به بیان بخش‌های منتشر نشده سخنان خود پرداخت.

وی در این نامه نوشت: متاسفانه صحبت‌های بنده در دوازدهمین همایش مداحان و شعرای مرتبط با هیات رزمندگان اسلام در شهر مشهد تحریف و تقطیع شده است. در این همایش که بنده به مدت یک ساعت صحبت نمودم ابتدا پیشرفت‌های شگرف نظام جمهوری اسلامی و سپس افول موریانه وار آمریکا و غرب را تشریح کردم.

همچنین ضمن اشاره به وجود ۵۰ میلیون گرسنه در آمریکا متذکر شدم که جمهوری اسلامی علی رغم تحریم و همه مشکلاتی که دارد به هر نفر از خانواده‌های با درآمد متوسط و پایین یکصد هزار تومان یارانه می‌دهد و این در دنیا بی نظیر است.

در همین نطق یادآور شدم که تحریم و سوء مدیریت باعث فشار اقتصادی بر طبقات پایین جامعه شده و به یک قشر بیش از بقیه فشار می‌آید لکن از آنجایی که جمهوری اسلامی تنها کشوری است که مدافع مستضعفین و طبقات پایین جامعه به خصوص قشر آسیب پذیر است کمیته امداد امام خمینی (رحمت الله علیه) تلاش کرده افراد تحت پوشش خود را بیمه کند و ایجاد اشتغال، مسکن و توانمندسازی آن‌ها را در دستور کار خود قرار داده است.

به همین شکل بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، بنیاد برکت، گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی تمرکز خود را بر حاشیه شهر‌ها و مناطق محروم قرار داده اند و این نشان دهنده توجه نظام جمهوری اسلامی بر اقشار پایین جامعه است که صاحبان اصلی انقلاب می‌باشند.

در این سخنان ذکر کردم که دشمنان نظام، چون می‌دانند پایگاه جمهوری اسلامی در اقشار متوسط و پایین جامعه است می‌خواهند با تحریم این مردم را مقابل نظام قرار دهند.

همچنین در رابطه با اعتراضات آبان ماه ۹۸ نیز عده‌ای که ابتدا به خیابان آمدند از افزایش قیمت‌ها نگران بودند لکن پس از مشاهده حرکت آشوبگران و بخصوص با بیانات رهبر معظم انقلاب معترضین صف خود را از آشوب گران و تخریب کنندگان جدا کردند؛ لذا اگرچه مشکل داشتند، ولی حاضر نشدند در نقشه دشمنان وارد شوند.

همچنین در بین این مطالب به این موضوع اشاره داشتم که در میان افراد دستگیر شده، که اقدام به تخریب کرده‌اند افرادی بوده‌اند که فرزندان اعتیاد، فرزندان طلاق و با سواد کم بوده‌اند و متاسفانه تحت تأثیر فضای مجازی آلوده شده‌اند و این وظیفه متولیان فضای مجازی، فرهنگی و اجتماعی کشور را سنگین‌تر می‌نماید.

انتهای پیام/

تابناک

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme