https://telegram.me/empireoflies

سردار سلیمانی: لعنت خدا بر شجره خبیثه ملعونه آل‌سعود

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سرلشکر “حاج قاسم سلیمانی” فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در یادواره ۱۱۰۰ شهید شهرستان ملایر اظهار داشت: هرکسی که بخواهد در یک جنگ نابرابر پیروز شود، روش دفاع مقدس ما روش بسیار خوبی است. چفیه‌ای که به گردن رهبر معظم انقلاب است، یک تذکر دائمی زنده به ارادتمندان دفاع مقدس است و نشانه ارادت ایشان به آن دوران است. دفاع مقدس در معنا و عمل، حق بودن و قدسی بودن خود را ثابت کرد.

وی افزود: خدا لعنت کند شجره خبیثه ملعونه آل سعود را که به ناحق بیت‌الله الحرام، این جایگاه با عظمت عالم اسلام را مصادره کرده است. 

سردار سلیمانی ادامه داد: یکی از اثرات مهم دفاع مقدس، اثر تربیتی آن بود. جبهه های ما قله اساسی مسائل اخلاقی است. جنگ ما هردو محور فرهنگی جامعه ما یعنی حوزه و دانشگاه را تحت تأثیر خود قرار داد.

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: باید خانه هر ایرانی یک عکس شهید باشد. اگر در اداره‌ای دولتی یا خصوصی عکسی از شهید نباشد، این بی معرفتی است. شمال و جنوب تهران و ایران و همه ما مدیون شهدا هستند. یک زمانی فرمانده سپاه خدمت آقا رفت و گفت می‌خواهیم امامزاده‌ها را بازسازی کنیم که رهبری فرمودند شما مقبره امامزادگان خودتان یعنی شهدا را بسازید.

وی تصریح کرد: دولت هایی که درگیر انواع فسادها هستند، ما را فرامی‌خوانند و برخی در داخل کشور می‌گویند که ما منزوی شده‌ایم و برای خروج از انزوا باید با آن‌ها رابطه بر قرار کنیم. از درون این دولت‌ها هیچ ارزشی بیرون نمی‌آید.

انتهای پیام/جام نیوز

«باید خانه هر ایرانی یک عکس شهید باشد. اگر در اداره‌ای دولتی یا خصوصی عکسی از شهید نباشد، این بی معرفتی است. شمال و جنوب تهران و ایران و همه ما مدیون شهدا هستند.»

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme