https://telegram.me/empireoflies

سردار سلیمانی در سوریه به افسران ایرانی و حزب‌الله آموزش می‌دهد+تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: فاکس نیوز تصویری از سردار “قاسم سلیمانی،” فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایرن، منتشر کرده و مدعی شده است وی در حال آموزش و تعلیم نیروهای نظامی ایران و حزیب‌الله در سوریه است. محل عکسبرداری از سردار سلیمانی، منطقه‌ای در غرب سوریه تشخیص داده شده است و این حدس و گمان فاکس نیوز بر مبنای خبر پنجشنبه گذشته رویترز استوار است که مدعی شده بود سردار ایرانی در لاذقیه – واقع در غرب سوریه – دیده شده است.
 
روسیه در هفته‌های اخیر عملیات نظامی خود علیه تروریست‌های داعش را در سوریه آغاز کرده است و در این مدت به مواضع داعش ضربات سختی وارد کردند. کشورهای غربی ایران را نیز به مداخله نظامی در جنگ داخلی سوریه متهم کرده‌اند؛ اما مقامات کشورمان این ادعا را رد و نقش ایران را در سوریه مشاوره نظامی و مستشاری اعلام کردند.  
 
فاکس نیوز در این تصاویر مبهم، ایرانی بودن نظامیان را تشخیص داده است و به ظن خود دخالت نظامی کشورمان در جنگ سوریه را ثابت کرده است.

سردار سلیمانی به افسران ایرانی و حزب‌الله در سوریه آموزش می‌دهد+ تصاویر

سردار سلیمانی به افسران ایرانی و حزب‌الله در سوریه آموزش می‌دهد+ تصاویر

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

پایگاه اینترنتی فاکس نیوز با اشاره به عکسی از سردار سلیمانی مدعی شد، وی در حال آموزش افسران ایرانی و حزب‌الله در سوریه است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme