https://telegram.me/empireoflies

سردار سلامی: اسرائیل دیگر هیچ امنیتی در منطقه ندارد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغجانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که «در حال حاضر به نقطه‌ای رسیده‌ایم که عامل دفع تحرکات دشمن در منطقه هستیم» گفت:رژیم صهیونیستی دیگر هیچ امنیتی در منطقه ندارد.

سردار حسین سلامی در مراسم گرامیداشت سرداران شهید باکری و شهدای بدر و خیبر، تاکید کرد: سلطه‌گران سعی دارند ملت‌های مسلمان را تحت سیطره خود قرار دهند و آزادی آن‌ها را بگیرند؛ اما کشور ما هم مستقل است و هم آرام، مقتدر و پیشرفته؛ ایران مانع استراتژی‌های دشمنان شده است که همه حاصل شهادت فرزندان برومند اسلام و وطن است.

وی با اشاره به نبود امکانات ایران در دوران دفاع مقدس، گفت: در عصری که دنیا دروازه‌های خود را به روی ما بست و هیچ سلاح و حتی سیم خاردار نداشتیم و جهانی فشرده از قدرت از آمریکا تا شوروی و اروپا، علیه ما متحد شدند؛ این‌که ما چگونه پیروز شدیم هنوز هم در باور نمی‌گنجد و این در سایه نقش ایمان و هدایت رهبری بود.

وی افزود: دشمنان در این ۴۰ سال بعد انقلاب جنگ اقتصادی علیه ما به راه انداختند که در تاریخ بی‌سابقه است اما نکته استثنایی این است که سیمای یک کشور در محاصره را نداشته و نداریم؛ به پیشرفت‌هایی از قبیل نانوفناوری، راهسازی و سدسازی، پرتاب ماهواره، شکافت هسته اتم و… رسیده و توانستیم نیازهای خود را تأمین کنیم که همگی از نصرت های الهی است.

جانشین فرمانده کل سپاه تاکید کرد:  این ۴۰ سال همواره سرشار از شکست‌های آشکار برای دشمنان انقلاب اسلامی بوده است.

وی با بیان این‌که «قرار بود در نقشه آرزوهای دشمنان از صفحه جغرافیای سیاسی دنیا حذف شویم»، افزود: امروز در جایی ایستاده‌ایم که عامل توقف و دفع تحرکات دشمن در منطقه هستیم و در شرق مدیترانه عجز ناتوانی آمریکا و رژیم صهیونیستی در رسیدن به اهداف‌شان دیده می‌شود. رژیم صهیونیستی از ترس حزب الله در پناهگاه سیاسی به سر می برد در حالی‌که روزی سودای از نهر تا بحر به سر داشت امروز در باریکه اشغال شده در حصار دیوارکشی شده قرار گرفته است.

وی با اذعان به این‌که «رژیم صهیونیستی روزی خود را امن ترین نقطه می دانست»، تصریح کرد: اکنون هیچ نقطه‌ای از رژیم صهیونیستی نیست که در تیررس موشک‌های حزب الله نباشد و هر نقطه آن می‌واند در آن واحد به جهنمی از آتش تبدیل شود.

سلامی با اشاره به این‌که «آمریکایی‌ها در سوریه ناتوان شدند»، ادامه داد: جنگ نیابتی آن‌ها شکست خورده است و امروز رئیس‌جمهور جدید این کشور سخن از فرسودگی ارتش کشورش می‌گوید.

وی با تاکید بر این‌که «انقلاب اسلامی دشمنان خود را فرسوده، ناتوان و ناامید کرد»، گفت: دشمنان نتوانستند کوچکترین غلبه میدانی در سوریه، عراق و یمن بدست آورند تا در مذاکرات سیاسی از آن استفاده کنند. دشمنان ما نفس‌های آخر را می‌کشند و سخنان مقامات آمریکایی سرشار از یاس و ناامیدی است.

وی در ابتدای سخنان خود نیز شهید باکری را تندیس زنده ایران توصیف کرد و گفت: لشکر عاشورا همواره خط شکن و ثابت قدم با مردانی صبور و شجاع بود. اصحاب عاشورا در مردان لشکر عاشورا تجلی یافته بود و فرمانده این لشکر آقا مهدی باکری بر قلب‌ها نفوذ داشت، سلطان قلب‌ها بود و زیباترین سبک فرماندهی را در سخت‌ترین شرایط انجام می داد.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به این‌که «شهید باکری تنها متعلق به آذربایجان نیست بلکه افتخار ایران و اسلام است»، افزود: امنیت امروز ایران را مدیون جانفشانی‌های شهدا هستیم، در حال حاضر در قلب آتش منطقه قرار داریم و تمام سیاستمداران فتنه‌های جهانی، سناریوهای خطرناکی علیه کشورهای اسلامی طراحی کردند؛ اما مانند داستان حضرت ابراهیم(ع) قلب آتش برای ما امن و سرد است.

انتهای پیام/ایسنا

سلامی با اشاره به این‌که «آمریکایی‌ها در سوریه ناتوان شدند»، ادامه داد: جنگ نیابتی آن‌ها شکست خورده است و امروز رئیس‌جمهور جدید این کشور سخن از فرسودگی ارتش کشورش می‌گوید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme