https://telegram.me/empireoflies

سران حزب دموکرات کردستان در BBC یکدیگر را به دروغ گویی متهم کردند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حزب دموکرات کردستان قدیمی ترین حزب سیاسی مدرن در کردستان ایران  است. این حزب در حال حاضر حدود ۳۵ سال است که به مقابله مسلحانه با جمهوری اسلامی مشغول است و علیه ملت ایران و ساکنان کردستان ایران فعالیت می‌کند. دبیر کل کنونی آن هم خالد عزیزی است.

در ماه های ابتدای سال  پس از شکست حملات تروریست های داعشی به مرز های ایران نظام سلطه به این نتیجه رسید که باید گروه های مسلحی را که سال هاست در پایگاه های خود در مرز ایران و عراق به سر می برند را دوباره فعال نماید. در همین راستا گروهک دموکرات کردستان از فروردین امسال مجددا اعلام کرده فعالیت های مسلحانه خود را شدت می بخشد.

همچنین این حزب منحله چند وقت پیش از احزاب دیگر اپوزیسیون خواسته بود که برای مبارزه با جمهوری اسلامی مشی مسلحانه را در پیش بگیرند ولی عمده این گروه ها که سال هاست راه مبارزه سیاسی را الگوی خود قرار داده اند در پاسخ به این پیشنهاد آن را رد نموده و مبارزه مسلحانه را در این شرایط رفتن به محاق دانسته بودند.

اما حمایت های کشور های مرتجع منطقه و نظام سلطه تا جایی از این گروهک ها افزایش یافته که حتی تلویزیون بی بی سی فارسی در برنامه شصت دقیقه خود در مصاحبه با شاهو حسینی از نمایندگان حزب دموکرات در خارج کشور از وی در خصوص ارتباط این حزب با دولت عربستان سوال نمود و در این رابطه پرسید که آیا این حزب از دولت عربستان کمک مالی دریافت کرده یا خیر که البته با پاسخ منفی این عنصر دموکرات مواجه شد.

البته بی بی سی فارسی تصاویر و فیلم هایی را نشان داد که ملاقات سران این حزب را با برخی از مقامات آل سعود در ریاض را نشان میداد همچنین شبکه العربیه دیروز در اخبار خود تصاویری را نشان داد که دو تن از اعضای اپوزیسیون در مراسم حج شرکت داشتند.

یکی از این افراد کسی نیست جزء «رضا حسین‌بُر» از عناصر تجزیه‌طلب شرق کشور و دبیر حزب رستاخیر در زمان رژیم پهلوی در بلوچستانِ ایران و مسئول حزب مشروطه (وابسته به داریوش همایون) در انگلیس و عضو کنگره سکولار-دموکرات‌ها و فرد دیگر نیز هم حزبی شاهو حسینی به نام «جمال پورکریم» مجری تلویزیون وابسته به گروهک تروریستی حزب دموکرات کردستان و نماینده این حزب در پاریس می باشد.

شاهو حسینی در این مصاحبه ادعای جمال پور کریم مبنی بر نمایندگی حزب دموکرات کردستان در فرانسه را رد نمود و وی را تنها یک عضو معمولی این حزب در فرانسه دانست و وی را تلویحا به دروغ گویی متهم کرد.

همکاری گروهک های تروریست با کشور های عربی آن چنان تلخ است که حتی برخی از اپوزیسیون نیز این همکاری ها را تقبیح کرده اند. به عنوان مثال کیانوش توکلی مدیر خود خوانده سایت ایران گلوبال در مطلبی از رهبران حزب دموکرات کردستان پرسیده شما که یک فرد سکولار هستید و هیجگونه  اعتقاد دینی و مذهبی  ندارید ؛ در مراسم حج چه می کنید؟ آیا حج از نظر شما عملی سیاسی _ عبادی محسوب می شود؟  ایا شما و نماینده حزب دمکرات  به دعوت مقامات سعودی درمراسم حج شرکت کرده اید ؟

وی در ادامه مطلب خود نوشته :”شرکت  شخصیت های سیاسی اپوزیسیون که کوچکترین نشانه مذهبی در زندگی آنان وجود نداشته است ؛ ناگهان در مراسم حج امسال  ظاهر می شوند و سخنان سیاسی بر زبان می رانند در واقع حج امسال را این اقایان سکولار _ دمکرات سیاسی کرد ه اند. مراسمی که سعودی ها همراه در غیر سیاسی بودن مراسم حج تاکید داشته اند . “

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme