https://telegram.me/empireoflies

سرانجام عروس فرانسوی داعش به کجا خواهد رسید؟+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغامیلی کونیگ” زن فرانسوی تباری که با “گرایشات افراطی گری” از دیار خود راهی سوریه شده بود، یکی از اصلی ترین و خطرناک ترین مهره‌های گروه تروریستی داعش بود که در زمان تاخت و تاز تروریست‌ها در خاک سوریه، از اسم و رسمی برخوردار بود.

علت این همه شهرت امیلی مسئولیتی بود که او به عهده داشت، وی با مهارتی خاص از طریق فضای مجازی زنان را اغوا و برای آنها دام پهن می کرد. وی با دادن وعده های پوچ برای رسیدن به سراب بهشتی دروغین در دنیای داعش،قربانیان فریب خورده را در جهت اقدامات تروریستی، انتحاری و به طور کل اعمالی شیطانی که در آئین آنها جهاد خوانده می شد، به کار می گرفت.

عاقبت نیروهای کرد توانستند وی را بعد از مدت ها اختفاء در خاک سوریه دستگیر کنند و اکنون باید منتظر جزای اعمال خود باشد.

سرانجام عروس فرانسوی داعش به کجا خواهد رسید؟+فیلم 

پایگاه خبری اسکای نیوز عربی با انتشار فیلمی از این زن خطرناک، نوشت: زن داعشی فرانسوی در خارج از دیار خود محاکمه خواهد شد.

این خبرگزاری همچنین در ادامه این تیتر نوشت: “بنجامین گریوو سخنگوی دولت فرانسه اعلام کرد زنان فرانسوی که به داعش پیوستند در همان سوریه محاکمه خواهند شد اگر حقوق آنها برای دفاع از خود حفظ و حکم آنها عادلانه صادر شود”.

با نگاهی به گزارشی که به تازگی در خبرگزاری فرانسه منتشر شده نیز می توان اینطور تحلیل کرد که مقامات این کشور نیز تمایلی برای پذیرش این زن و امثالهم در فرانسه حتی برای محاکمه ندارند.

سرانجام عروس فرانسوی داعش به کجا خواهد رسید؟+فیلم 

چند تن از اعضای حزب جمهوری خواهان از جمله “لیدیا گیرو” معتقدند که بازگشت امیلی و افرادی مانند او به میهن خود یک ریسک بزرگ امنیت است که مردم فرانسه را تهدید می کند و اعتمادی به آنها نیست زیرا آنها زادگاه خود را ترک کردند تا علیه مردم آن و همچنین انسان های بی گناه دیگر در جاهای دیگر قیام کنند و آنها را به خاک و خون بکشند.

دانلود

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

عروس فرانسوی تبار داعش که چندی پیش توسط نیروهای کرد در سوریه دستگیر شده بود در انتظار رسیدن به سزای اعمالش است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme