https://telegram.me/empireoflies

سراب جم برای بازیگران درجه سوم+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: باز هم در رسانه ها و فضای مجازی خبری از رفتن یک بازیگر دیگر به شبکه جم منتشر شد.

اخیرا بعضی از بازیگران درجه دوم و سوم به اسم این که در ایران بستر هنر و بازیگری برای آنها فراهم نیست به شبکه جم رفته اند.

این در حالی است که مصاحبه ها و وضعیت ظاهری آنها بعد از مهاجرت خیلی به ادعای اولیه آنها نزدیک نیست. به عنوان نمونه در جشن سال نو در این شبکه، اتفاقاتی افتاد که هیچ ارتباطی با هنر نداشت و این بازیگران این اتفاقات را همراهی می کردند.

به تازگی نیز رامسین کبریتی که از اواخر دهه هفتاد و با ایفای نقش در آثاری همچون «شب‌های تهران» و «آواز قو» وارد سینما شده بود و در طی سال‌های بعد نیز اغلب ایفاگر نقش‌های مکمل آثار سینمایی بود به شبکه جم پیوسته است.

این در حالی است که در روزهای اخیر بعضی از افراد افشاگری های رسوا کننده ای از پشت پرده این شبکه و مدیر آن داشته اند، به نظر می رسد مدیران این شبکه تلاش می کنند با جذب و سوء استفاده از بازیگرانی که دارای نقطه ضعف های اخلاقی یا فکری و ایمانی هستند موجب انحراف اذهان عمومی شده و آبروی ریخته شده ی خود را بازگردانند.

گفتنی است این شبکه علاوه بر تبلیغ بی عفتی در جامعه، به مرکزی برای ترویج خیانت در خانواده ها شده است به نحوی که حتی اپوزیسیون خارج از کشور مثل شهرام همایون هم لب به اعتراض باز کرده و فیلم های این شبکه را عامل مهمی در به هم ریختن نظام خانواده ها و افزایش طلاق دانسته است.

شاید به همین دلیل است که برخی از بازیگرانی که سراب جم آن ها را فریفته بود، مثل خانم اسکویی اخیرا از کار با شبکه جم سر باز زده و هیچگونه همکاری با این شبکه ندارند.

لینک دانلود

انتهای پیام/جام نیوز

باز هم در رسانه ها و فضای مجازی خبری از رفتن یک بازیگر دیگر به شبکه جم منتشر شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme