https://telegram.me/empireoflies

سخنی از ظریف که به مذاق اپوزسیون خوش نیامد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: آنهایی که از افراد قهرمان می‌ساند و درباره‌اش غلو می‌کنند، زودتر پتک به‌دست می‌گیرند و مجسمه خودساخته را خراب می‌کنند.

محمدجواد ظریف، وزیرامور خارجه کشورمان که تا چندی پیش برای گرفتن جایزه صلح نوبل از سوی داخلی‌ها و خارجی‌ها پیشنهاد می‌شد و تا چند روز پیش پس از حملات لفظی «جان کاتن» سناتور آمریکایی با حمایت بسیاری از افراد مواجه شده بود، پس از مصاحبه با «چارلی رُز» خبرنگار آمریکایی و موضع‌گیری قاطعانه درباره اینکه “کسی در ایران به دلیل اعتقادات و علایق سیاسی‌اش زندانی نیست”، فضا عوض شد و با واکنش شدید بسیاری از حامیان دیروز خود در داخل و خارج کشور مواجه گردید.

برخی افراد و حتی اپوزسیون داخل و خارج کشور که در خیالِ خام خود به «دکتر ظریف» وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران در راه رسیدن به برخی اهداف خود امید بسته بودند، پس از موضع‌گیری قاطع ظریف، از وی ناامید شده و به او توهین کردند و حتی ظریف را «دشمن ملت» نامیدند!!

خنده‌دارترین واکنش در بین عناصر اپوزسیون خارج‌نشین، فیلم گریه‌های مصنوعی «مسیح علی‌نژاد» خبرنگار فراری و همکار دستگاه‌های امنیتی غربی بود که با واکنش منفی بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد.

«مسیح علی‌نژاد» که طی ماه‌های اخیر با افول مخاطبین کمپین ضدفرهنگی «آزادی یواشکی زنان در ایران» مواجه شده، پس از انتشار فیلم مذکور نشان داد که شغلش را اشتباه انتخاب کرده و باید بازیگر می‌شد. اما هیچوقت برای تغییر شغل دیر نیست. امیدواریم برای بقیه مظلومات عالم در یمن، عراق، سوریه، فلسطین و … نیز اینگونه گریه کند.

خیمه‌شب‌بازی «مسیح علی‌نژاد»

خیمه‌شب‌بازی «مسیح علی‌نژاد»

«داریوش سجادی» خبرنگار ساکن آمریکا و از مشاوران سابق یکی از سران فتنه ۸۸ ، در صفحه فیسبوک خود، در واکنش به حملات افرادی مانند «مسیح علی‌نژاد» به دکتر ظریف، به لطیفه‌ای اشاره کرد و نوشت: “یاد آن لطیفه افتادم که در زمان شاه از ساواک تهران به ساواک یکی از شهرستان‌ها اعتراض شد که چرا از شهر شما تاکنون حتی یک مخالف هم دستگیر نشده! مسئول محلی هم مامور زیردست خود را مکلف کرد که تا ۲۴ ساعت هر طور که شده یک مخالف نظام را شناسائی و بازداشت کند. فردای آن روز مامور مزبور مسئول آپارات و پنچرگیری سر کوچه‌شان را بازداشت و نزد رئیس آورد! و وقتی رئیس پرسید به چه جرمی ایشان بازداشت شده؟ مامور گفت: قربان ایشان مظنون هستند! چرا که بالای تابلوی مغازه‌شان نوشته «باد»! باید معلوم بشه منظورشان از این «باد» زنده باد است یا مُرده باد!؟”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme